Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenuliatko

:D :D :D no vidis.marek za zase velmi rad prepchava a pritom ma postavu ako z casopisu...porozdrievam ho ze tajne cvici alebo co.robo mi stym nervy ze ma take ploche a pekne brucho ked doslova zerie ako za piatich.ved on si o 12 v noci aj neskor dokaze dat klobasu alebo slaninu.a take poricie ake on zje phanecku...no kde to donho ide nechapem :D

dd

:D ja mam taketo negativne spomienky na jedno jedlo..v skole ma kucharky poznali a vzdy vedeli, ze mi maju nalozit menej..akurat raz tam asi bola nejaka ina a nalozila mi velku kopu..ja samozrejme ako dobre vychovane dieta som nechcela nechat na tanieri, ked za to nasi platili, tak som nasilu zjedla vsetko..no a bolo mi tak priserne zle..si pamatam, som sla za brachom, ze jak mi je zle..tak ma zobral von na cerstvy vzduch, potom to pomaly preslo, ani som nevracala..ale odvtedy to jedlo neznasam :D

lenuliatko

hmmm ja ked som bola mala zbonovala som paradajky.az kym som sa raz nepustila do nich a prisla mamina kamoska ktora mi doniesla cokoladu a tak som si ju dala tiez a potom bola ztoho grcanica :D odvtedy paradajky nejem.ale cokoladu ano :D :D

dd

no ja dcerke davam akurat tak obzuvat ten kraj, kde nie je paradajkova drt(na paradajky mi uz davnejsie zle reagovala, preto jej ich nedavam..) a to upecene cesto ma rada :) inak uz moze v podstate vsetko, okrem orechov a huby este nemoze..inak by jej uz nemalo robit problem nic..

dd

hihi, tak nakoniec aj my sme objednali...manzel prisiel az okolo 18., tiez unaveny, zo skoly, z mesta, kupoval si novy telefon..a este sme aj upratovali skoro cely byt(okrem tej jednej izby, co ma svokra zamknutu:)..)tak bol tak utahany, ze sa mu uz nechcelo nic robit :D.

lenuliatko

marek nema velmi rad take sladke jedla.ale objednam aj ja pizzu asi.marek pride unaveny nebude sa mu chciet nieco varit...

dd

vies co, nevarila som dnes..mali sme este poostavane a treba to dojest, nech sa nevyhadzuje..inak ideme asi vecer robit pizzu, ked dojde manzel, on vie taku dobru :).ale ked som bola tehu, tak som rada robievala palacinky..manzel to ma rad a je to pomerne rychlo hotove :)

lenuliatko

vzdy ked si spomeniem na to ze som na rizikovom chut ma hned prejde.pocuvaj varila si dnes nieco?marekmi volal ze mam nieco uvarit.daj nejaky napad.ja nimi nejako neprekypujem v 19 :D