Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenuliatko

no cintorin caka aj mna bude to pecka.waaa..caka ma navsteva hrobu mojho najlepsieho kamarata ktorx zomrel este rped tym ako sme sa s marekom dali dokopy.no pecka.vlastne keby neumrel asi by sme sa s marekom nedali dokopy dost ma utesoval ako kamarat z detstva a tak.ale nemali sme este tak blizky vztah.viac som bola namotana na toho kamarata.takze to bude narocne.urcite budem revat ako mala.niekedy mi je az tak luto vsetkeho a mam pocit ze ako keby musel zomriet len aby sme sa s marekom zblizili.haluz no.nemam rada ten sviatok.take zvlastne mi to pride.

dd

no tak to hej...ale tak zenam v tehu sa toleruje vselico :D.co sme porabali..hmm..navarili sme si vcera vecer, sme robili gulas..doobeda sme boli v kostole, trocha sme sa pohrali a poobede sme sli na cintoriny, aby sme nemuseli na dusicky..to bude velky naval aj na cestach..no a stavili sme sa chvilku aj u mojich rodicov :) tak pohoda :)

lenuliatko

herecka no co..zasluzi si potlesk aspon.mala som aj chut to vcera urobit.normalne jej zchuti zatlieskat za vykon :D ale by som asi spustila taky smiech zeby si mysleli ze som blazon..:D :D neriesim...co ste porabali dnes??

dd

same tutu mutu :) ja to poznam..pred cudzimy by za nas aj skocila z balkona..ale jakmile sa otoci, tak konec.. :D kasli na to..ta moja minule zas vyvadzala, kvoli takej ptakovine, ze az..len sa smejem, ake absurdity vypusta z ust..

lenuliatko

uff mali sme firemnu party a teraz sme dosli domou.este ze ma marek ulozil v hotelovej izbe.vydrzala som do 10 odvtedy som spala na izbe..
prisla aj svokricka.hrozna herecka.mala som chut ju poslat do certa.ako sa ona pretvarovala.bleeeeee....

dd

vies, oteckovia su dobri kvoli tomu, ze su cele dni prec a mamy su s detmi cele dni..vsetko prikazuju, zakazuju, nariaduju..moj manzel teda malu zatial nejako nerozmaznava, ale tiez si chcem dat pozor, aby nebola taka ako svokra, ked vyrastie..

lenuliatko

ja som tiez ten praktickejsi typ marek vsak nie.no opak mna.bojim s aze bude malu rozmaznavat.a tak to vzdy aj je.tatko je za dobreho mamina za tu ktora vsetko zakazuje a tak.ale ked on ma vie niekedy tak rozculit ako vsetko prehana.nechcem aby malu rozmaznal.aj tvoj manzel malu rozmaznava?ja poznam svojho manzela a viem to robit bude musim mu to vyhovorit lebo nechcem aby bol raz ked bude velak ako svokra.mysli si ze ked ma peniaze ze je boh.nenavidim ju zato

dd

no to hej..tie malinke babatka velmi rychlo rastu..do toho jedneho roka to ide ako na beziacom pase...ale ja napr. aj teraz, dcerka ma kopu triciek a tiez niektore mala oblecene len raz..dvakrat..na doma, kde sa hocikedy obleje a ubabre s niecim jej moc nove vycackane veci nechcem davat..a potom to ani nevynosi..

lenuliatko

:D ja mu to tiez vravim ze pockaj ked budes tahat na 30 tak az vtedy sa to prejavi a nie teraz ked ma 22 teraz mu zhon spaluje vsetky tuky.ja mam zase rada takych vysokych tmavovlasych chlapov ktori niesu vychudnuty :D
ja neviem fakt ci cvici alebo co robi.mozno rpeto tak neskoro chodi lebo porpitom zachavte nakupovania co ma teraz tak este aj chodi cvicit.no parad :D
ale uz som mu dnes povedala ze uz yb mohol prestat nakupovat veci rpe malu rpetoze toto co on nakupil to proste mala nevynosi vyrastie a co stym potom.mozme to dat mozno zenam ktore su v azilovom dome.mala to nevynosi urcite.ved vidim na viktorke ako rastie no asi nestiham divit.to co som jej kupila uz jej nie je dobre.

dd

:D vsak pockaj..az mu narastie brusko, potom budes kukat..mne manzel tiez hovorieval, ked mu zacalo troska rast, ze to zo sucitu ku mne(este som vtedy bola tehotna..)no a teraz niekedy do neho podrypnem, ze uz ten sucit nepotrebujem, ze uz mam mensie brucho ako on, tak by mohol s nim tiez cosi urobit :D.ale ja som aj rada, ze pribral, lebo ked sme spolu len chodili, tak bol taky vychudnuty strasne..nemal ani brucho, mal tam pomaly jamu..