Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

DESmodka

lenulik:) nerozculuj sa... sem chodia niektori ludia len preto aby rypali... to si netreba vsimat.. citala som vase musiatkom :)... my tiez s mojim drahym cakame kedy sa nam nieco postasti, ale zatial sa nedari tak skuseme dalej..

lenulik:)

jasminelka:ty sa dotoho nestaraj.no a co ze nemaju vlastne byvanie...ked ich synovec tam okaze existovat a hrat sa tak nebude aspon sam ked aj oni budu mat babo...co ty sa do nich miesas...ani nevies ci maju velku dom alebo co!to ze ty mas asi muza ktory si ta vydrziava neznamena ze vsetky sme take ty tava...daj si pohov a nekaz inym ludom ich stastie

jasminelka

musiatko a to chcete mat decko, ked nemate ani poriadne byvanie? Esteze mate stedrych fotrovcov...Ako Cigani. Aj ich je 20 v jednom dome.

lenulik:)

musiatko:hmmm tak to je potom fakt ze na hovno ale tak ved nieco vymyslite :)alebo skuste na luke niekde v noci :D aleboooo v sprche :) no to vies ja nato ani tak nemyslim ako manzel on stale vymyslel nejake fajn miestecko... :)ked ho neico napadne dam ti vediet..:)vies ja vela akrobacii nenarobim teraz :D :D

musiatko

lenulik:na kazdom kroku?Tak to ste mali dobre:DD...len my mame taku prirodnu antikoncepciu...byvame u manzelovych rodicov v rodinnom dome a este je tam aj jeho sestra s rodinou a 6roc.chlapcom na ktoreho musime davat pozor...cize skusat akrobacie a adrenalin na linke nehrozi:(
No ale ja sa asi fakt budem riadit tvojimi radami...kuchynska linka....to sme chceli uz davno skusit:DDD

lenulik

netadicne miesto to fakt ozivi...my sme to robili asi na kazdom kroku v byte a pomohlo :)citim to v kostiach ze sa vam to podari :)ale nie je to super pocit ked sa milujes a vies s akym cielom?

musiatko

lenulik:nooo ta linka nie je zly napad,len si ma na nej nebude oziabat:DDD
Ta opicka je v poho,ja som tu picku hned precitala ako opicku:)
Ako sa hovori...staci sa zene iba na trenky pozriet a uz je v tom:DDD

lenulik

musiatko:niekedy som si uz pripadala ako picka v cirkuse s tymi cvikmi ..ale vidis niekto babo nechce a ma ho hned na orvykrat a niekto kto ho chce sa musi snazit..ale urcite sa vam to podari zatial to nie je problem :)skuste nejake adrenalinove miesto :D kuchynsku linku ?:D

musiatko

lenulik:dakujeeeem velmo pekunko na energiu:D No tie nohy dohora poznam velmi doverne...aj ja som cvicila:DDNo dufam ze coskoro napisem dobru spravicku:))))