Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

musiatko

lenulik:Tak ty takto ides sefa robit na stavbu:DD Velky kapo bude z teba:D
O ceresniach mi ani nehovor...ja som dopadla podobne:D hej hej ja poctivo pracujem..a akurat idem zase kupit dajaky darcek pre bratranca-mal 30 tak sa idem cinit:)

lenulik:)

ahoj musiatko:no hej oddychujem...ale dneska budem mat tazky den..muism ist na stavbu nasho domu lebo sa chcem pozriet ako to tak urobili vsetko a v akom stave to je.velmi s ami ale nechce...vcera sme boli na ceresne s manzelom u svokrovcov..bolo mi znich zle tolko som ich zjedla...:D:D:D a ty pracujes?och co by som zato dala keby som pracovala :)nechce sa mi nic nerobit musim si stale neico vymysliet..

takze darcek potesil hej?aj nas to caka za hcvilku ..manzelova mama bude mat narodky...a ani netusime aky darcek by sa jej pacil..

musiatko

lenulik:ajoooj moje...no maminka chcela spolu s tatikom nejaku tu fajnu telku,tak sme to vsetci scvakli dokopy a hopla...je z toho telka,ale samo ze k tomu este daco dame,vsak kazdy ma rad sladke:DDDD
A ty co moje..oddychujes teda,no aspon ze ty...ja musim pracovat,ale v poho:))
Mrakodrap:my s lenulikom by sme to nepovedali lepsie...vrelyyyy diiiiiik:DDDDDDD

lenulik:)

jasminela si trapna ze tu chodis pod vselijakymi prezyvkami uz sa spametj.mas poruchu psychiky to uz vieme...si si dokazala co si chcela tak nas prestan uz znervoznovat a chod otravovat niekde inde

mrakodrap

Ferdo mravec alias jasminela: Ja tych 15 000 dolacov mam,zijem tu uz peknych par rokov na rozdiel od teba co si sa sem vydala a teraz si myslis ze si objavila Ameriku.

mrakodrap

Jasminela si uboha chuderka ktora zrejme nenasla stastie v manzelstve a je zanedbavana po sexualnej aj dusevnej stranke.Preto radsej svoje vnutorne pocity ventilujes na tomto fore pod roznymi prezyvkami a nickami.Je mi luto ze trpis zrejme odlucenim od rodicov,zrejme si bola rozmaznane decko ktore je teraz bez maminky a ocinka tak zuri.A manzelik asi tiez nestiha plnit tvoje prehnane naroky tak je radsej chudak v praci aj nadcas.Ja tiez zijem v USA,dokonca som tu aj vystudoval vysku ale musim povedat ze uroven skol tu je uboha,tu si spravi vysku kazdy cigan a debil zo slovenska,tak ako aj ty. Zrejme na slovensku rodicia nestacili davat uplatky do skol co? Ale ked si v 19 oblizovala tie kokoty ako pises tak asi si nemala na ucenie cas.Z tvojho arogantneho a "sedliackeho" slovnika 4 cenovej skupiny niekde na vlakovej stanici vidiet ze neoplyvas prirodzenou inteligenciou.Zrejme ti vyhovuje starat sa do druhych a urazat ich,je to pre teba isty druh uspokojenia,nakolko ho nenachadzas inde.Zelam ti taky zivot ako si zasluzis.Bud aj nadalej plna zloby,nenavisti,zavisti a zurivosti,ukajaj sa vlastnymi predstavami nadradenosti a pychy.
Je take prislovie o bozich mlynoch,ale vlastne ved ty v boha neveris chacháááá

lenulik:)

cawte babenky...tak ako?musiatko co si kupila mamine?ja som prave prisla z kupaliska...bole sme s manzelom len tak na 2 hodinky si oddychnut....fajne bolo :)
jasnovidka:mas pravdu