Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

jasnovidka

jasminela, tvoje slova su plne samochvaly a vyvysovania sa, ale uplne zbytocne - inteligencia sa prejavi sama. a nie takymi expresivnymi vyrazmi ako pouzivas. vela citas a svoje odcitane romany prenasas sem do fora. z toho co si napisala mozno polovica nie je pravda. pises, kolko hodin tvrdo pracujes, a pritom si okolo tretej popoludni kludne posedis pri fore a pises hluposti a same zloprajne reci. ano, pravdou je, ze zijes za oceanom, na veku si si pridala, deti nemas a daj pozor sama, aby ti raz boli dopriate, ked sa takto bohapusto ruhas. na slovensku sa ti nepodarilo ukoncit vysokoskolske vzdelanie, tak studujes v USA. je to logicke, uroven skol je tam nizka, v porovnani s tymi "ciganskymi" slovenskymi. poznam par ludi, ktori boli tu na slovensku neuspesni v studiu a v USA ziskali prospechove stipendia.
moja rada na zaver - nepraj nikomu nic zle, vsetko sa ti vrati, daj si pozor na svojho manzela, urcite nie je stastny s takouto zlou a nevyrovnanou zenou ako si ty. o par rokov budes nestastna a opustena, bezdetna mozno prave ty.
dobru noc vsetkym ludom dobrej vole!

jasminela

Nieeee, moj manzel je v robote, u nas su tri hodiny poobede. uz som pisala, ze nezijeme na Slovensku. Ale za hodinu pride. A ja pisem len za seba, ja sa za nikoho nevydavam, to musel pisat niekto iny.

lenulik:)

aj ty sa drz...idem mysliet an nieco cacane...jasmina:tvoj chlap je v krcme fakt????skoda ze nie je pri tebe ako ten moj...

lenulik:)

Prave si jednu z uhoriek pcham do posvy, vies, aka to je slast? Predstavujem si pritom, ako mi hladis bradavky, dieta vo mne kope, tak by som toho mojho chytila medzi nohy, len keby nebol v tej krcme.

lenulik:)

oky som rada...zajtra si vytvorime nejaku inu miestnost a ak nas tato psychopatka nebude prenasledovat tak aj pokecame :)dobru nocku...:D papa