trávenie

pišta

Ďakujem ti za tvoje úprimné odpovede. :)))
Prepáč mi, ak nenapíšem miesto, na ktoré sa pýtaš, ale--dôvod je podobný, ako s emailom.
Všeobecne si myslím, že tvoju situáciu treba riešiť aj s lekármi ale aj VÝBORNOU DIÉTOU. Ak ide o žalúdok alebo ďalšie tráviace orgány, vtedy je strava LIEK.
S tým čajom to robíš dobre:)
Je mi sympatické, že bojuješ a nevzdávaš to!! :)))
Zajtra doobedu, tak okolo 11-ej mrkni do tejto témy. Dovtedy niečo vymyslím.
Ahoj :)

gigia

NO anorexiou určite netrpím, čo sa týka tých čajov tak pijem harmančekový čaj. Každé ráno na obed a večer.
Si hrozne milý, že mi chceš pomôcť(-: veľmi pekne ti za to ďakujem. hádam to nejak s tým emailom vymyslíme. inač ak sa môžem opýtať od kiaľ si?

pišta

Porozmýšľam (do zajtra), ako, lebo ja som na tom tak isto :)
Ale ide o pozitívny krok, hm..
.
Inak Gigia, celkovo si myslím, že dôjde k lepšiemu. Si mladá a vtedy sa všetko lepšie rieši.
Na zapálenú sliznicu žalúdku je harmančekový čaj alebo šalvia.
Ak ešte dovolíš otázočku, netrpíš bulímiou-anorexiou? (keď sme už tak v tých otázkach ďaleko zašli...) To by menilo kus situáciu...
(nejdem ti dávať hypotetické nádeje, ale mám v úmysle ti niečo poradiť, ale cez email...)

pišta

Prepáč Giga, zle som sa vyjadril.
Pri ochorení, akom popisuješ, v hre je celý organizmus. Aj hormonálny systém, ktorý antikoncepcia ovplyvňuje.
Napíš tvoj, prosím ťa email, pošlem ti nejaké info.

gigia

Nie! žiadnu antikoncepciu, som si ešte nevzala.
Ako si to myslel s tým v hre je tvoj organizmus? Tá operácia mi môže uškodiť?

pišta

Prebleslo to mysľou aj mne. Ak nejde o organickú poruchu, nevime-neviem, či je operácia nevyhnutná.
V hre je celý organimus.
Prepáč za trochu intímnu otázku: používaš hormonálnu antikoncepciu?

gigia

Doktorka mi povedala, že sa mi neuzatvára dobre zvierač a že to je hlavný problém, tak asi niečo s tým? podrobnejšie to nerozoberala. mám tam ísť 25septembra, potom mi povie hádam viac.