trávenie

gigia

No Helicid beriem tak ako si napísala 20mg 2x denne. Penicilin jesť nemôžem, lebo som naň alerg. tie vrecúška som tiež mala, ale potom mi ich vysadili. Talcid nemám, ale mám maalox, ale tiež mi nepomáha.
Ten Talcid sa dá v lekárni normálne dostať, alebo na to treba recept?

majuška

Ahoj, beries Helicit 20 mg 2 krat denne?
Ked mi zistili Heliobacila tak mi dali Silne antibiotika - az dvoje 1000 penicilin a este jedni k tomu, plus Helicit, plus také vrecuška na noc, ktoré sa pili proti kyseline.
A vyskušala si popri tom všetkom aj Talcit? Ked ty je na vracanie, tak si daj Talcit, to by malo zabrat, denne môžes az 10 tabletiek toho Talcitu.
Nesmies vôbec jest mastné jedlá, slané jedlá, pikantné jedlá, rajčiny, papriky, pomaranče, džusy.
Ja väčšinou jem zemiaky s morčacím alebo kuracím mäskom na prírodný spôsob spravené. A hlavne pi čisté nesýtené vody.

gigia

HELICID? No samozrejme stále ho beriem. a okrem toho aj denol, fromilid, entizol a ganatton.
Ty si čo ešte brala? Kázal ti dr. držať aj nejakú dietu, alebo niečo podobné?

majuška

Heliobacil som mala vyliečený za mesiac, reflex mi presiel tiez za mesiac, ale asi rok uz úžívam tabletky, teraz nepravidelne, len ked cítim, ze mi je zle. Brala si tabletky HELICIT??????????

gigia

Ja som zo Žiliny.a za ako dlho ti vyliečil ten reflux a helikobaktera.
do mňa už pchajú lieky vyše roka. Ležala som v nemocnici, robili mi ph metriu, gastro dokonca viac razy, rôzne soná a podobne. Napriek tomu ma stále po každom jedle páli záha, mám pocit na vracanie... pa a odp.

majuška

A kde bývaš??? Ak bývas v BA tak ty mozem dat kontakt na dobreho gastroentrologa, ktory ty to vylieči, aby si nemusela ist na operaciu. Aj ja som mala heliobacila a vyliečil sa mi, aj reflex som mala, a teraz ho mam uz iba obcas, ale ked si dam tabletky, tak je to v pohode.
Nemyslím si, že operacia je to vhodné riešenie. Skús sa radšej ešte raz vyšetrit.
Napís mi mail a ja ty možem dat kontakt na toho doktora, myslím, ze je super a ze ty určite pomoze.