farba na vlasy hrôza!

strihačka

Octová voda ti vlasy nezosvetlí. Používa sa na uzavretie kutikuly
(vrchná vrstva vlasu), na lesk vlasov, má účinky ako kondicionér, alebo balzam.

tyrusqa

takze po umyti si mam nakoniec tou octovou vodou oplachnut?a aky ocot mas pouzit?obycajny?a ked potom pouzijem do mokrych vlasov stylingovy pripravok,neovplyvni to ucinok octu?(davam si serum na narovnanie).

tyrusqa

kiezby si mala pravdu s tym octom..ze stahuje farbu.budem skusat :) ty to mas na sebe odskusane? inac,nebudem mat z octu drsny vlas?

liiizaa

ja som si dala na hlavu palette sampon cierny na 24 umyti. bolo to strasnee malo to odlesky do modra aj do fialova. ani po 2 mesiacoch sa mi to vobec nevymyvalo sice som si hlavu drhla kazdy den. tak som isla ku kadernicke ktora mi spravila husty orieskovy melir t.j.najskor mi klasicky spravila melir perixidom-chytilo mi to tak do zlta, a potom mi to zafarbila orieskovou farbou. vyzeralo to pekne prirodzene a hlavne sa ta cierna trocha zjemnila ani nemam pocit ze by mi to nejak vyrazne znicilo vlasy. potom asi za pol roka ked som uz tu ciernu mala trosku vymytu dala som si urobit blond melir tich pramienkov ktore boli este tmave. bol trochu zlty tak kadernicka mi o mesiac tie pramienky odfarbila este raz-uz boli pekne blond. ale velmi mi to znicilo vlasy zacali sa mi lamat. velmi mi pomaha zehlicka sice aj ta nici vlasy ale keby som si ich nevyzehlila vyzeraju ako slama:D.
takze nikomu neodporucam davat si ciernu farbu pretoze to budete lutovat.radsej si dajte tmavo hnedu ta ttiez chyti na cierno ale nevyzera tak tvrdo a neni skor do modra.alebo najlepsie najskor vyskusat zmyvatelnu farbu:D

jghdln

mno ak si nechces poskodit vlasy tak si oplachuj vlasy octovou vodou, ak mas 1 liter vody a jedna lyzica octu je to na ozdravenie vlasu dodava lesk a tak, ale ak si das toho octu viac, stahuje to farbu, takto si vlasy oplachuj casto a farba ti zijde a potom o 2 tyzdne aspon si vlasy mozes nafarbit

mima02

ahojte chcela som sa opytat ci neviete aky melir najvic zosvetli teda znacka,lebo ten co som pouzivala uz nevyrabaju

strihac

takze farbenie je ukon ktory zasahuje hlboko do wnutra wlasu takze je to dost skodliwe najlepsie bude wlasy znowu zafarbit o taky mesiac mesiac a pol ae ina odrasty a desat minut pred zmitim precesat na ostatne a takto to je owela setrnejsie

simona

ahojte som prvy krat na tejto stranke a chcela by som sa spytat ci mi neviete poradit niaku blondavu farbu ktora nechita do risava.skusila som ssnad vsetky.mohli by ste mi poradit?????dakujem