farba na vlasy hrôza!

lady24

Nenazv, aspon mas poucenie do buducna, ze kazdu farbu mas najprv vyskusat na pokozke,a az potom ju davat na hlavu. Mohlo to kludne dopadnut aj horsie, nie len vyrazkami. Ja by som to riesila asi ako klasicky kazdu alergicku reakciu, nejakym sirokospektralnym anti-alergetikom (to asi nie je uplne spravny vyraz, ale vies co asi myslim), napr. Dithiaden. Ale ak je to podrazenie naozaj vyrazne, tak radsej k doktorovi.

nenazv

AHOJ SOM TU NOVA A MAM VELKY PROBLEM ASI PRED RTOMI DNAMI SOM SI KUPILA FARBU NA VLASY DELA A NA RRUHY DEN SOM MALA A AJ MAM TVAR OKLO VLASOU VYHADZANU A AJ ZATILOK A TO UZ NEHOVORIM O USIACH A POKOSKE VO VSLSOCH NEVIETE MI A TO SOM NIKDY NEMALA STOUTO ZNACKOU PROBLEM CHCELA BY SOM SAOPITAT CI NEMATE NEJAKY DOMACI RECEPT ABY MI TO ZMIZLO

LenusiQ

AHOJTE.... potrebujem... ružovú farbu na vlasy ale nevjem kde ju mam kúpíť poradíte mi či vôbec sa da taka farba kúpiť a ak ano tak kde? ... thx :))

domcicik

Ahojte, chcem Vám poradiť, farbila som si vlasy asi rok a pol tmavohnedou az ciernou farbou, ked ma to omrzelo , zobrala som svojich tazko zarobenych 80€ a vybrala sa do salonu L´oreal kozmetikou.

jedno stahovanie s efasorom a hned som mala vlasy stredne hnede.

Baby hlavne nevymyslajte a zainvestujte si do toho. Je to jednorázová vysoká investicia ale stoji za to...vlasy mi to neznicilo , dokonca mi zazrakom prestali vypadavat....

SAJMONKA

Ahoojte.Mam cierne vlasy.Chcem si zmenit farbu vlasov na hnedo.Tato cierna je sice velmi pekna,ale nenormalne mi nici vlasy a hrozne mi vypadavaju.Problem je aj ten,že si musim velmi často dofarbovat korienky-2tyždnne je už nutnost.Dorastajuce vlasy vyzeraju v tej ciernej ako sedive.Prosim existuje nejaky stahovač ciernej farby?Alebo musim vytrpiet stahovanie u kadernicky!

pelka

ja mam vlasy spinavy blond a nedavno som si ich dala prefarbit na hnedo ale po caase ma to preslo a chcela by som ist na svoju povodnu farbu. Nie je nejaky pripravok ktorym by sa dala farba zmyt?a keby som si ich dala prefarbit na blond nechytilo by to do rysava?

Scherylll

Ahoj Ajka - Maty, a ty si chceš odfarbiť tú čiernu farbu späť na iný odtieň??? Pretože to je veľmi zložitý proces a odnesú si to vlásky..

Katusha

Ahoj potrebjuem vediet ci sa da zmyt farba na vlasy.Ja som prirodzena blondina no vlasy mi zacali tmavnut tak som si dala farbu na vlasy este v juni a stale sa mi ju nedari zmyt.

lola77777

prečo odpovedáte na také témy čo už su aj 3roky stare???? pochybujem že si to dotyčný/á prečita alebo ma aj po 3rokoch stale ten isty problem...hm:D:D:D