farba na vlasy hrôza!

Ssslniecko17

Ahojte.... uz niekolko rokov sa farbim na blond... boky a spodne mam cierne,ale uz sa mi nepaci blond farba...:-/ chcem sa dat na svoje povodne hnede vlasky.... ale sa bojim ze ak dam hnedu farbu na blond,nechyti mi to do zelena????? pls poradte mi nietko....

diva.violent

mne pomohla henna zbavit sa ciernej farby, uz po prvom pouziti ozivila vlasy, zhrubli mi a zhustli, henna zaroven zatonovala ciernu tak, ze ju nebolo vidno, asi tak po 3. pouziti uz som ciernu vobec nemala-je dostupna vo velkej skale farieb, poslem aj foto na mail na poziadanie a porovnajte si...akurat detail : pisu v navode, ze na hodinu, ale ja si ju nechavam na celu noc :D a zrejme to mi tak dobre robi na vlasky :) konecne vyzeraju zdravo....

lenkaaaaaaaa

ze bez toho aby vlasy utrpeli to spravia v kadernictve? aspon nepis hluposti. aj kadernicka predsa musi pouzit peroxid nato aby vytahala z vlasov farbu. ci nie? oni tam pouzivaju zazracne pripravky? v kadernictve je to len o to lepsie ze tam s tym uz maju skusenosti a vedia lepsie posudit ako to nanasat, ako dlho to na hlave nechat a pod.

adoree

lenkaa12345
a ostatne ktore chcu byt pekne blond

Lenka, dufam ze nie si kadernicka. Samotny peroxid Vam vlasy len trochu zosvetli a narusi! V ziadnom pripade nevytiahne pigment tak, ako by ste asi chceli. To by ste museli opakovat viac krat a vlasy by to naozaj odniesli. Zalezi na percente, ktore obsahuje. AK chcete mat z tmavych vlasov (toboz este farbenych) svetle, nerobte to doma! Dobry kadernik/ kadernicka Vam vlasy zosvetli bez toho, aby nejako vyrazne utrpela kvalita.

Takze v tomto pripade radsej nesetrite, pretoze v konecnom dosledku sa k tomu kadernikovi dostanete aj tak, aby Vam dal vlasy dokopy, ak to vobec pojde.

Karin

adoree

LenusikQ

ruzovu farbu na vlasy v beznom obchode nezozenies ale HLAVNE ak nemas vlasy predtym vyrazne zosvetlene , tak Ti urcite na ruzovo nechyti.

Pekny den prajem ,

Karin

KikiLoooo

Ja by som chcela mat blond vlasy maam hnedee vlastne tuhoo hnedee vlasy a nwm ci by som si mala kupit hennu al. farbu farbu si nechcem kupit lebo sa mi znicia vlasy a henna este vyzivuje taq naozaj nwm..x((