Strach z zubárov

janík

pred zákrokom u zubára vyhľadajte akupunktúru a dajte si napichať body tlmiace bolesť a zákrok prežijete s úsmevom a bez bolesti!!

TZ1

Bol som u zubara a on ma poslal na stomatologickú chirurgiu tam som z spanikaril ked som sedel tom kresle pri tích pristojach ja som chcel odíst a onymi daly aspon antibiotika aspon to a moj strach tem tam je.

eliz

TZ1 ja ta UPLNE chapem. To co prezivam ja v cakarni u zubara sa neda ani opisat. Sedim, trasiem sa, placem... Teraz k nemu chodim kazde 2 tyzdne, lebo som nechodila dovtedy, kym sa mi jeden nezapalil. 8 kazov!!! 8 kazov mi robil, niektore zuby aj viackrat. Moja psychika to uz nevladze, som hotova ked si na to spomeniem. Uz mam len jeden kaz a jeden zub co mi lieci. Ak mi ho bude trhat, bojim sa ze tam omdliem ako minule. V piatok tam idem dufam naposledy. Aspon na par mesiacov a potom odznova. Takze ti drzim velmi palce, viem co to je... Prezivat ten strach... Mozno este mala rada. Najhorsie je to cakanie - ver mi. Mozno ta to trochu zaboli, ale ked vyjdes z kresla, je to krasny pocit - ty si to zvladol! A potom pride ulava, niekedy az taka, ze tri hodiny vkuse placem. No tak este raz Good luck.. Bye

Aťa

TZ1...raz tam tak, či tak budeš musieť ísť. Ale čím skôr pôjdeš, tým menej Ta to bude bolieť. Teraz Ti zubár na požiadanie pichne injekciu proti bolesti aj keď vŕta zub a nič nebudeš cítiť.

brittany

tz1...ja tiez mam velky strach zo zubarov...ale teraz ma uz zacina bolet zub a uz by som tam mala ist...len sa veelmi bojim =(

loli

No horšie to bude asi tak, že ťa to bude viac bolieť. Pomôže ti zubár. A keď ťa to prestane bolieť, tak si povieš, že ako dobre, že si tam išiel.

loli

Čím viac budeš čakať, tým to bude bolieť viac. Ja som si u zubárov už teda posedela, keďže som nosila strojček. Otlačky, trhanie a tak... Možno to bude bolieť, ale keď tam pôjdeš neskôr, bude to horšie.