Strach z zubárov

0vecka

2 elsa5.5 presne tak ja som sa volakedy bal inekcie ale raz mi vravel zubar ze mi to jednoducho bey z inekcie vrtat nemoze lebo na to nema zaludok... a bolo to v pohode dokonca som sa tam nudil...

elsa5.5

daj si pichnúť injekciu a máš pokoj aspoň pri väčších kazoch čo som mala zubára okamžite mi pichol injekciu a teraz čo mám zubárku sa v tom normálne vyžíva ked ma to bolí tiež si tú injekciu nabudúce vypýtam všetko sa platí takže nevidím problém

Eva531

Ja si napriklad injekciu pytam pred kazdym vrtanim a moja zubarka s tym problem nema, ved koniec koncov, platim si to sama.

Eva531

Ak mate iba strach z bolesti, tak v tomto vam pomoze, ked si pred zakrokom, hoci iba pred vrtanim, vypytate injekciu, lokalnu anestezu. Po injekcii vam strpne okolie zuba a pri vrtani nebudete citit ziadnu bolest, iba dotyky. Ak je zubar normalny a ma aspon stipku sucitu, tak vasej poziadavke vyhovie. Koniec koncov, pacient je ten, kto si za tu injekciu zaplati, a preto by mu mal zubar v tomto vyhoviet.

Jessi_1111

222_sima_222 no ono totižto vela kazov ,,OK" nie je.... ked chodis ason raz do roka na preventivku a staras s o svoje zuby tak sa ti nemoze stat ze mas ,,VELA KAZOV" ježiš máááááária ...

Jessi_1111

Dnes sa zuby opravujú tak šikovno, že to ani nespoznáte. A čože? Odber krvi?? Ježiši, pamtám ako 9-ročná som robila cirkus a ako 10 ročná som musela kvôli preventívnej prehliadke si dať zobrať a vôbec ale vôbec to nebolí!!! Zubár, gynekológ, odber krvi.... to vôbec nič nie je pretože, dnes sa dá všetko ale všetko urobiť úplne bezbolestne!!! TAK SA PROSIM VAM NEBOJTE ZUBAROV. AK SA NIEKTO NEBOJI, NECH SEM NAPISE. OBNOVIME TUTOK TEMU!!! až mi je zle z vás ze bojite sa ach boze... vychodniarka@ a prečo ti nikto nemoze pomoct?? co mas so zubami?? odkial si lebo my mame velmi dobreho az superoveho vyborneho zubara. / /// (no len aby som ho neprechvállila.... *časť textu chýba* ... čafte čafko čafko čavko p.s ja som bola 2 dni pred STEDRYM DNOM U ZUBARA... A BALA SOM SA JAK SALENA (ale bola to len prehliadka, nic sa tam nedialo, triasla som sa jak taka šibunuta krava, pootom v januari som sla na trhanie, trhanie, a zase plombu a nic to nebolo. :D ale dali mi vlozku radsej sommohla povedat ze ma boli aby som sa tam nemusela trepat 2-krát ze normalnu plombu :D:D ahojte)) pa .

PEPOMAN762DJ

Zdravim vsetkych spolutrpitelov.aj ja mam neuveritely strach zo zubara,zuby
v zlom stave ale chcem to prekonat a popytat sa,ci nepoznate nejakeho odbornika s ludskym, pristupom v Nitre.

Jessi_11111

Zubári to nič nie je. AJ ja som sa bála. Ale raz som šla s rodičmmi k zubárovi, a bol genialny napad dať si praviť zub s injekciou. Pán doktor mi povedal, že ak budem cítiť bolesť aby som zdvihla ruku. No pokojný dych, úsmev a ruky dole hovorili za všetko. Nič som necítila, nič nebolelo. A ani potom. A tak to funguje dodnes. Bola to normálna sranda a nakonci ošetrenia sme sa všetci smiali aký je to genialny vynalez. A ešte niečo. ak si budete cistit zuby kazdy den 2-5 krát denne, budete chodiť iba na prehliadky. Nebojte sa zubárov!!! Pri novej technike to vobec nic nie je. Mne najviac prekážaL ten smrad. Z toho om mala najväčší strach. No dnes mi je to jedno, hlavne že to nebolí :-) A je na veľmi dlhú dobu čas, pokoj. Ahojte moja skusenost. papapá

sofinka_sofi

ahoj. 222sima222 neviem kde byvas ale ja chodim do Šurian k zubárovi, Dr. Karmanovi, a je to super zubár. Všetko robí s injekciou. Je to v budove POLYS.