Strach z zubárov

Eros

Takze dnes som absolvoval svoje prve vrtanie, neskutocne som sa bal az som dostaval panicke zachvaty rano som bol hore uz o 5tej co mi stres nedovoloval spat. Do ordinacie som prisiel vyklepany ako osika, ledva som rozpraval. Vyskocil som si na kreslo ihned som poziadal o lokalku na co mi doktor odvetil ze neni vobec treba nakolko by ma ta injekcia bolela viac ako samotny zakrok co sa nakoniec ukazalo ako pravda :) Neviem co strasne som ocakaval ale to vrtanie nebolo absoltune nic strasne...Citil som miernu bolest ked sa dostaval hlbsie dentinom ale to musi vydrzat kazdy pretoze to nebolo skoro nic a to som dost citlivy na bolest :) Z ordinacie som isiel vysmiaty ako na 1. Maja cize odkaz pre vas vsetkych NEBOJTE SA LEBO NENI COHO ;)

WHAT

Načo injekcie? Zbytočné mne blomboval zub kde ten kaz bol fakt veľký a nič som necítil. Ale je pravda, že vždy keď idem ku zubárovi sa cítim tak divne :D

Laurina22

Sakra preco by to bolo chore?Ja si ziadam tiez injekciu este pred vpadnutim do zubarskeho kresla.

A jej penazenka ta zaujimat nemusi si myslim.

sakra

wooperka, nechat si pichat injekciu za kazdym je chore, nevravim pokial ide o hlboky kaz, alebo tazsi zakrok, ale nie je to moc prospesne, navyse drahe ako slak

wooperka

Ahojte bojkovia :D Pre boha živého, nebojte sa zubárov, veď nič nebudete cítit, môj zubár hneď pri vstupnej prehliadke robi rtg, každý zub si zvlášť odfotí, vyhodnotí na počítači a pri každom zákroku dáva injekciu a samozrejme odstraňuje zubný kameň laserom, nie vŕtačkou ako niektorý barbari....Najdete toho pravého zubára a už sa nikdy viac nebudete báť....

vychodniarka

Jessi_1111
mam zapach z ust.. a vystriedala som uz tusim 5 zubarov, muzov aj zeny a kazdy tvrdi, ze mam dobry stav chrupu..umyvam si ich pravidelne, aj medzizubnymi kefkami, nitou, ustna voda tiez, snazim sa o to dbat, ale priznavam, ked som bola dieta, nebola ta starostlivost taka dobra..ale poslednych 10-13 rokov o to dbam.. dost to ide na psychiku, ked nevidite ziadne zlepsenie, napriek vsetkemu snazeniu
kde sidli ten vas suprovy zubar ?

vychodniarka

Jessi_1111
mam zapach z ust.. a vystriedala som uz tusim 5 zubarov, muzov aj zeny a kazdy tvrdi, ze mam dobry stav chrupu..umyvam si ich pravidelne, aj medzizubnymi kefkami, nitou, ustna voda tiez, snazim sa o to dbat, ale priznavam, ked som bola dieta, nebola ta starostlivost taka dobra..ale poslednych 10-13 rokov o to dbam.. dost to ide na psychiku, ked nevidite ziadne zlepsenie, napriek vsetkemu snazeniu
kde sidli ten vas suprovy zubar ?

Lulu2011

aj ja som sa hrozne bala, az kym som si nedala inekciu, odvtedy ma ani nehne prezivat bolest, ked nemusim, pichne mi a je to v poriadku, blbe je akurat to, ze clovek je pol dna vykriveny ako po porazke a cez tu stranu sa zle rozprava aj pije