Strach z zubárov

222sima222

ludia moj strach zo zubarov sa neda opisat, myslite si ,co chcete,ale mne sa to rovna smrti. mam strasne zuby a strasne to chcem napravit, no potrebujem fakt zubara s ludskym pristupom,ktory ked uvidi to mnozstvo kazov, nezacne po mne hucat ,ale podpori ma,ze to bude OK, potrebujem zubara,ktory mi da injekciu hned ako o nu poziadam, moj problem je ,ze mam strasne zlu skusenost s mojou ex zubarkou, bola to masiarka, injekcia bola pre nu cudzie slovo aj vtedy ked mi trhala nervy zo zuba, od vtedy sa zubarov bojim tak,ze ich obchadzam na mile, odzrkadlilo sa to na mojich zuboch, no moj strach je silnejsi prosim poradte mi niekoho ,kto ma pochopi prosim

tramtara

Tak ja som sa zobara nebala, zhodou okolnosti je zubarka moja mama, ale nechodim k nej. Chodim vsak k jej kolegovi, ktoremu u nas v meste hovoria SADISTA a vedia preco. Ten lekar nevie, co je to injekcia, aj ked taha pacientovi nerv, cisti kanaliky, vrta hlbsi kaz a ked si vypytate injekciu, tak len snivajte o tom, ze vam ju da! On potrebuje vediet vasu reakciu na bolest a vediet, do akej miery ma vrtat. A to vraj on sa riadi podla vasej mimiky a kriku... Raz ked mal volno, sla som k lekarke, ktora ho zastupovala a u tej som nic necitila, citliva, mila a povedala, ze jeho pacienti su najvacsi trpitelia. Teraz mam dalsi kaz a ked si spomeniem, ze pri tom minulom so robila na kresle sklapacky, tak viem, co ma caka. Hold, nic sa neda robit a odist od neho asi nemozem, je to mamin naj... kamarat a nic u neho neplatim, a nexem ho tym urazit. :(

migino

Zopar rad, ked ste uz tam...
Pokial sa deje cokolvek pri vykone, radsej zatvorte oci. Aspon neuvidite tie nastroje, ktore Vam pcha zubar do ust. Ked citite bolest, vypitajte si injekciu, male stipnutie a necitite potom uz nic :-)
Nezabudajete zhlboka dychat, ked trpnete, co sa bude diat dalej, plytsie dychate a moze sa vam urobit zle. Teda ak nie je vonku -10 a hluk, ako na stavbe , poproste, aby otvorili okno... Je fakt pravda, ze pokial sa objavi problem, treba ist hned. Tu chvilku u zubara prezijete a potom odchadzate vysmiati.

bingham

Tak to si fakt sprosta - potom ked bude neskoro tak budes behat po pohotovosti s placom - treba ist hned na preventivne vysetrenie a mas pokoj

alzbee

Aj ja som taka sprostaaaaaaa...neviem nabrat odvahu a ist na preventivku k zubarke. Posledne dva, ci tri? roky som pekne kazdy september chodila a teraz nie a nie nabrat tu odvahu :-/ teda sla by som v pohode, keby som vedela, ze mi ziadny kaz nenajde:)) ale vzdy mi nejaky najde a pritom sa fakt o zuby staram...ale najhorsie je to, ze velmi dobre viem, ze cim viac to budem odkladat, tak tym horsie, lebo pripadny kaz sa sam nevylieci:(( bozeeeee, radsej by som mesiac denne chodila na gyndu, nez ist raz k zubarovi! Zubar-nocna mora cislo jedna, odber krvi-nocna mora cislo dva (teda pre mna:))...

cirko

DNES TI BEZBOLESTNE POMOZU NEBUDE VEDIET O TOM ZE SA TI NIEKTO HRABE V USTACH... TAKTO TVOJ PROBLEM LEN ODDIALUJES A ROBIS TA STALE HORSIM A HORSIM... CHOD CIM SKOR RADIM TI Z VLASTNEJ SKUSENOSTI...

úsmev11

Poznám jednu veľmi šikovnú doktorku, volá sa MUDr.Ivana Dadová. Je príjemná, ochotná pomáhať, perfektne vie vymodelovať plomby. Nikto si nevšimne, že mám v ústach plomby. Má ambulanciu, kde nájdem najmodernejšiu techniku. Už sa vôbec nebojím zubára:-)

vychodniarka

sorry za tvrdsie slovo, ale vy ste vsetci debili...co sa tam bojite ist..sak to bude boliet len chvilu a potom uz pokoj...boze, co ja by som dala za super zubara, co by mi uz konecne opravil zubky, a odstranil problem, co ma trapi roky..ja by som tam chodila aj denno-denne, len nech sa toho uz zbavim...vy len to odkladate, a potom to boli este viac a bojite este viac, aj u neho to boli viac..zacarovany kruh, sak idem, sadnem, vytiahne abo povrta a idem domu, co riesite...boli a sak ne na furt...budte radi, ze mate dobre zuby, cakajte dlhsie a zacnu vam vypadavat, abo smrdiet z ust, potom to len bude "super" zivot...si ani neviete predstavit, nikto z vas debilov bojkov.. ze strach zo zubarov..ach...boze, nech uz mi pomoze nejaky