Strach z zubárov

puskarova

ahojte zajtra mam ist do zubara a ja sa strasne bojim a nespim v noci ako sa mam prestat bat bojim sa od vtedy ked mi zubar tahal zub s kliestami od vtedy panikarim ked mam ist na prehliadku prosim pomozte mi nieakou radou napiste mi este dnes na azet moj nick je zlatica.sontagova dakujem pliss pomozte mi cas sa mi kratii

tana_2

Nerozumiem kazdy sa boji zubarov,ale zubar to je med lizat o proti gynekologovi a ked vas vysetruje zdola to by som dopriala aj chalanom a o porode ani nehovrim a hlavne to zasivanie.takze sup,sup,sup ku zubarovi to nieje nic.

dianka23

prosííííím vás, kto mi vie pomoct? Potrebujem v Bratislave zubara, ktorý opravuje zuby aj v narkóze....:-) Mám hrozný strach zo zubára a chcem to vyriesit takto...Prosíííím o info...DAKUJEM VOPRED

mariaa

Ahojte,ja mam tiez strach zo zubarov,odkedy mam TETANIu tak mam problem ist k zubarke.V kresle cela stuhnem,zacne sa mi tazko dychat.Ale na stastie mam dobru zubarku,takze to zvladam ok.A bolest TZ1,len tak neprejde,ked je nejaky zapal a podobne.Ja som mala teraz taku skusenist zo zubom,bolel 3dni v kuse,tak na chvilu prestal,tak som sa potesila,ze nemusim k zubarke,ale po tyzdni zase zacal.Takze aj tak som musela.A dala som si ho vytiahnut.Este ma cakaju nejake navst.u zubar.ale to chodim ked som v pohode.A hlvne sa musim dobre citit.Zvladnes to aj ty,len hlavu hore.Drzim palce.

nobody nobody

zubari su moja najhorsia nocna mora.. jeden jediny krat mi robili zub bez injekcie a odvtedy sa to so mnou vlecie..to uz radsej s vreckovym nozikom na zraloky ako do toho kresla..!

leila13

Dobre ti poradí jedine zubár. Jeho návšteve sa nevyhneš tak či tak. Odváž sa, lebo časom sa ti to iba zhorší.
Pomôcť môžu pravidelné preventívne prehliadky. Ked budeš chodiť pravidelne každý rok a ak aj náhodou budeš mať kaz, bude malý a ošetrí sa bezbolestne. Ak si ho tam však necháš dlhšie, kaz bude veľký a ošetrenie bude bolestivé. Taktiež by mohol nastať aj zápal drene, čo je už iná bolesť... Nevaž se, odvaž se! A predsa môžeš požiadať o anestézu! :)

lenuska

TZ1 ahoj..z toho si nic nerob...mna zubarka vyhodila z anbulancie s kartou v ruke potom co som ju kopala a rozbila jej skoro tie jej zubarske naradia..teiz sa velmi bojim vo vseobecnosti vsetkych lekarov...je to hrozne..ale niekedy sa treba prekonat aj...tak drzim palce a nemaj strach..:) :) :)