Systémový lupus erythematosus (SLE)

Príspevok v téme: Systémový lupus erythematosus (SLE)
maťa

...pekný deň, zatiaľ nepoznám osobne človeka, ktorý trpí rovnakou chorobou ako ja (SLE) a tak mi napadlo, že možno na tejto stránke sa nájde niekto,kto má rovnaký osud ako ja a trápi sa s lupusom.

------------------------
Ahojte... tato tema ma uz vela prispevkov. Verim, ze sa v nom najde aj vela "dobrych rad".

Pomozte nam ich najst a oznacte ich pomocou nasej novej funkcie. Urcite ste si ju uz vsimli....

rudolf

" Na vianoce, ked svet stichne, nech Vám Bozie dieta vdychne pokoj, radost a posilu nielen v tuto svatu chvilu, ale taktiez v novom roku, nech ta chrani v kazdom kroku" praje Tebe a celej Tvojej rodinke rodinka Tomková zo Zborova.

Dana D

Krásne prežitie Vianočných sviatkov,veľa-veľa lásky,zdravia,šťastia a rodinnej pohody všetkým zo srdca želajú Dominika s maminou Danou

agatulen

Ahoj, susano 159

hodně kamarádek a spřízněných duší můžeš najít na diskusi na Facebooku CR,kam Tě srdečně zveme!
Odkaz jako zkratka,dostanes se tam hned, stačí jedno kliknuti:
www.facebook.com

rudolf

Ahojte, tak som rád , že to tu ožíva. Všetkých pozdravujeme, a ešte jedna dobrá správa, kúpili sme nové vozítko KIA SOUL, červená farba, je proste úžasné!!! oco Rudo a KAmilka :-)))

susana159

Ahojte,ja už mám SLE 5 rok a doteraz som sa nestretla s človekom,ktorý má túto chorobu,preto som rada,že som našla toto fórum.Zatiaľ som nemala možnosť sa porozprávať s niekym kto si prežil niečo podobné ako ja a bude to vedieť pochopiť a preto dúfam,že tu nájdem takého človeka.

kaťa1

Ahojte,nepísala som sem už riadne dlho,ale sledujem to tu.Nechce sa mi robiť čo mám,tak sa idem odreagovať.Čo sa zmenilo? Dokopy nič.Akurát beriem druhú tabletku Imuranu,vysadili mi Endoxan.Uvidím ako to so mnou zamáva.Vcelku sa mám dobre,možno až veľmi.
Jediné, čo mi vadí je,že som pribrala a neviem sa toho zbaviť./Veľká investícia do nového oblečenia/Ale asi to bude aj tým,že už som po "prechode" 3 rok.Dosť ma to prekvapilo,gyndoš sa aj snažil nejako tú mrchu vyvolať,ale nechcel to toho zasahovať hormonálne.Takže som tam,kde som.Ešte šťastie,že mám aspoň jedno zlatíčko doma.Má 6 rokov,je zdravá,nezbedná.Včera si do špenátových halušiek nasypala šumienku,chcela vyskúšať ako to chutí.Ale to priznala až potom,keď bežala na wc,pretože ju naplo na vracanie.Aspoň sa nenudíme.Zatiaľ pá

agatulen

Dobrý den, pro Danu D:

pokud holčička neroste nebo máte nějaké pochybnosti -nebylo by od věci se včas informovat ohledně vhodnosti dávání růstového hormonu, informace můžete načíst zde:
www.rustovyhormon.cz

A na tomto odkaze je i poradna,když podrobněji popíšete svůj problém,odpovědí vám:

www.rustovyhormon.cz

Zdravím.