Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

kaciatko7

a ak nechapes, preco sa deje tak, ako sa deje, tak sa zamysli, preco sa alternativna medicina zatracuje a koho ohrozuje..tak mozno prides aj na to, preco tu vznikuju taketo stupidne hadky o nicom

ojka

to dá rozum, že obsahuje kyselinu mliečnu, aj to že pre živé organizmy je fyziologicky dôležitá ale aj tak by som radšej skušala prípravky na to určené (:

kaciatko7

ojka, je mi srdecne jedno, kto je kto a kto ma kolko nickov...nehodnotim prispevok podla toho, KTO to napisal, ale CO napisal

kaciatko7

bingham, nevyjadruj sa ku mne, nestojim o to
inac takto, zamyslime sa, co taky jogurt obsahuje, ten kto porozmysla a ma cim, tak na to pride, z akeho dovodu ho odporucam.

ojka

tak už ked sme sa tu zasa tak pekne zišli...
bingham
ďakujem ä:
kaciatko7 ???
ja si rada prečitam každý nazor, a takisto, ked viem, tak pridám aj svoju radu a svoj nazor,... názory su o tom, že nie každý predsa s každým musí suhlasiť, inak b tu vela týchto prispevkov nebolo, ALE niekedy už fakt nechapem, čo sa to tu deje a hlavne mi vrta v hlave, že prečo. ):
kaciatko7
a na margo tvojej uvahy a pocitov, mne by náhodou karioll so svojimi odbornymi radami chýbal (:
no a samozrejme nie, nie som ani karioll ani bingham (: to vieš, opakovanie je matkou mudrosti. (:

bingham

S vasim dovolenim by som rad suhlasil s nazorom co ma ojka - a nie, nie som ojka ani karioll

Kaciatko: ja viem ze chces poradit, ale nemozes to len tak strielat....

kaciatko7

...inac, ten TRETI tu bude urcite zachvilu, vsak podporte sa navzajom, lepsie sa hada, ked je vas viac...v jednote je sila

kaciatko7

karioll, by ma zaujimalo, co mas medzi nohami, ked tak dokonale vies, ze tie moje rady na vyplachy vaginy nezaberaju :))
inac, bola by som rada, keby si sa o mne bud vyjadroval slusne, alebo este lepsie vobec....
a spomen si, ze na inej teme si aj ty vyplach octom odporucal...moj zlaty, veru by sa ti zisiel nejaky doplnok na podporu cinnosti mozgu a pamate
okrem toho, minule si pisal, ze tu koncis a nemam pocit, ze by si tu so svojimi silne odbornymi radami niekomu chybal...ale chapem, samota je hnusna vec