Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

ojka

???
joj, no už ma doraz
vieš, ja som riadne spala teraz asi od pol šiestej do nejakej tej pol desiatej, a to som sa cez noc neflakala a ani nežurovala a nič.Ak si jeden z tych čo si ide večer pokojne lahnut do postele a rano sa v pohode plný energie zobudí, tak možeš byť len rad,ja sa ti tu nemusím spovedať zo svojich problemov (;
A takisto mám povinnosti ako každý, ktoré sa snažím plniť a celkom sa mi to aj darí (: tak asi už len tolko k tvojej zaujímavej reakcii či komentu či ako to volaš (:

ojka

ou ou ,pekné privítanie na ráno,teda skôr už den...
bingham
ďakujem ti (: , aspon aj kvôli tebe viem, že tu nechodím nadarmo,aj keď si to často bohužial v podslednej dobe myslím,že tu fakt o to nik nestojí
???
ja sa ti važne ospravedlňujem, ak som sa ťa nejakým nazorom alebo myšlienkou či príspevkom dotkla,že tak na nás útočíš,ale ja fakt už neviem čo teda robiť

bingham

Ty truhlik otaznik, teba som tu este nevidel napisat ziadny normalny subiektivny nazor, okrem jedneho a to: ze ja som ojka a karioll

??? - ojka by ta svojimi vedomostami mohla ucit ty hlupak

Aj ten tvoj nick o tom svedci - ani nevies co si ???????

???

ojka
ked si tupa teraz tupou uz aj ostanes /podla mna a mysliiiim ze aj ostatných/,nenamahaj svoju hlavicku
a ja si tiez rad precitam kazdeho nazor ale co je moc to je moc a ked mi to uz neda tak zareagujem

kaciatko7

ojka, ucelom mojho prispievanie nie je niekoho nasilu presvedcit, radim, co pomaha mne a co je logicke, ze pomoze (ako napr. jogurt svojim obsahom je v podstate to iste, ako rozne gely a tabletky s obsahom kyseliny mliecnej, akurat bez pridanej chemie, co je myslim, len prinosne pre organizmus.
ja osobne, ked si mozem zvolit medzi niecim, co si sice ucinnu latku obsahuje, ale ako bonus mam k tomu aj kopec chemie, tak radsej zvolim prirodnu cestu.
a k tomu, preco su tu stale hadky medzi tymi istymi ludmi? mozno je lepsie, ze nechapes, mas o problem menej.

ojka

ja aj karioll sme tu vyjadrili len svoj nazor ale tak povedz mi, k čomu su tu takí provokateri ako nielen teraz napr. ???
toto tiež bohužial nechapem

ojka

hádky, nehádky, čitatel s tymi nazormi može a nemusí suhlasiť a ide o to, kto ho presvedčí svojimi "argumentmi", pretože ked už nikde inde, tak aspon tu hlada pomoc a tieto prispevky berie važne, tak každý radí a vyjadruje sa ako vie. (:
a máš pravdu, stale nechapem prečo sa tu spúšťaju takéto hadky a útočí sa tu špecialne viac-menej stale na niektorých a tých istých ludí.