Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

lagunasa

Jonika:
ospravedlnujem sa za zmatenie ale neuzivam Micomax ale ine tabletky.
zajtra idem na kontrolu tak uvidim co a ako. ako tebe zaberaju tieto tabletky?
ja mam zo seba naozaj cudny pocit.navonok sa vsetko javi konecne v poriadku - len riedky vytok trocha - ale ked som si bola prstom vnutri tak ked som ho vytiahla tak som na nom mala biele hrudky. ale za inych okolnosti ich nemam. len minuly mesiac pred menstruaciou som mala zase silny neprijemny vytok a uz sa mi zafarboval aj do hneda. tak uvidime. napis ako to ide u teba.

zufalaAla

pomaha bratz aspon 6 baleni do roka, dOPHILUS PROBIOTICKE bakterie teda aspon mne mam s tym stale problemy ale, ked uz to citim, ze bude zase zapal spravim si vyplach s rosalginom a odide mi to...vytoky mam na dennom poriadnu:(co uz narobime, suvisi to z vlhkostou v posve, vzdy lepsie ako nebyt vlhka:)

pola569

Rosalgin výplach , naozaj výborne funguje , mne vždy pomohol , a keď som pociťovala , žeby sa kvasinky mali vrátiť , raz som sa prepláchla a bolo

flujsna

ahojte, má tu niekto skúsenosti s Rosalginom? prípadne s tabletkami(antibiotikami) a krémom DALACIN? pomohlo vám to na výtok? ďakujem. P.S. Prosím len seriózne odpovede

bejbyvi

mala som kvasinky, neviem ci kvoli antibiotikam, pretoze stravu mam zdravu, sem-tam samozrejme zjem kolaciky sladucke...

co mi pomohlo? isla so do lekarne a kupila som si jednorazovu tabletku(nemala som uz na vyber, lebo som sa toho snazila zbavit asi dva mesiace roznymi domacimi metodami, nic mi nezaberalo, a mala som 2 dni do odletu na dovolenku... a neuverite, ale pomohlo to..ten liek bol kedysi zevraj na lekarsky predpis, dnes je uz volno predajny, stoji okolo 5 eur. odvtedy - ziadne kvasinky!!! :)