Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

Karolla12

baby pomoc,mam hrudkovy zlto zeleny vytok,o co ide?u gynekologicky som bola ale ta ma len vysetrila predpisala mi nejaky Macmirror a to bolo vsetko.Vobec nepovedala o co sa jedna,nepomohlo mi to.Mam 20 rokov,staleho partnera.Je to dost neprijemne.Dakujem moc.

blondik

dievcata skuste tantum rosa,dostat to v lekarni je tam 5 flasticiek na vyplachovanie vaginy a na svrbenie canesten krem.

marochna

No Ria25, ja mám tiež ten istý problém ako Ty a tiež neviem čo s ním. Gynekologička ked nič nenašla z výsledkov výterov povedala, že "nech ved pračka operie" samozrejme, ved ona ho nemá. Ja som po gynekologickej operácii a po tom čo som si prežila som myslela, že už budem mať pokoj, ale čerta starého. Takže viem o čom hovoríš, ale pomôcť Ti neviem. Zaujal ma príspevok o laktóze a určite to skúsim.

bejbyvi

Melisandrita - uz si presne nespominam, ale v lekarni urcite hned budu vediet... ja som im to opisala a hned vedela co mi ma dat:)

flujsna

Rosalgin, výplach. Už asi 3-krát som si ho robila a mám po ňom taký priesvitný, ťahavý výtok. Máte podobný problém alebo vám pomohol na 100%.

eo

vyskusali ste niekedy?
vyplachovat posvu 1 x denne v sprche z roztokom: voda,citricidal alebo gse niekolko kvapiek,alebo oreganovy olej
Tiez popijat denne do pohara vody niekolko kvapiek citricadal,gse ,alebo oreganoveho oleja+ lyzica jablcneho octu super na PH.
Samozrejme dieta !!!!!!

malicqaa

kvasinky mame z toho ze nosime tesne rifle a nejake synteticke veci...takze aj ked sa to vylieci liekmi zasa sa to vrati....hm no co uz..a umyvat sa treba cistou vodou....

akinom007

jozefko-SISA/ skusili, pomoze ale tiez len na uricty ca sako aj rozne cipky. po mesiaci je to zasa spat. akurat s tou jendorzaovou tabletou nie je taka panta ako s cipkami ked vytekaju, inak to neni nic extra. a su rozne jednorazove tabletky. Mycomax, Diflucan, Medoflucon...