Tučné lytka

lola13D

Ja som si akurát zmerala obvod kvôli vám :D a 38 mám tiež, to sa vám zdá veľa? :D mne teda nie.... Cvičím pravidelne, stravú mám zdravú a vyváženú a mám 177 cm a 58 kg. Myslím, že to aké mám lýtka nevypovedá o tom aký som človek, takže smelo do sukien a šiat :). . .

carey

38 vobec nie je hrozne, ja mam tolko a nosim aj saty, sukne, boze este kvoli tomuto sa obmedzovat, neprehanajte to :D, a je to asi dedicne, ano cvicit mozete a da sa to upravit, ale urcite je nejaka hranica pod ktoru sa uz nedostanete.

nikaroxy

Baby 38 je vela? Ja mam lytko 34-35 a myslim ze nemam hrube. Nieje to len vas pocit? Teda ako ja robim fitness takze ich nemam ani uplne male..ale zase 38 -37 nemoze byt taka katastrofa. Ci?

Nikola123

a aký mate obvod stehna??

a k tym lytkam..tak kedze ja mam 37..tak chcela by som mat tých 34 cm a bola by som spokojna

orchidejka

ja mam 38 cm (merane v najsirsej oblasti) a tiez robim presne to iste co lucuska. Ziadne kratke nohavice, sukne a pod. Neviem jak na ne, aby boli tensie. Je sice pravda ze mam trosku viac kil pri mojej vyske (ale nadvaha to este asi nie je a patrilo by sa mi nieco zhodit), ale absolutne sa mi nedari chudnut. A z lytok ani nehovorim..co s tym urobime? Inak teraz taka hlupa otazka, kolko cm ma mat take lytko aby bolo relativne prijatelne pre vas resp. To mozete ponat aj zo vseobecneho hladiska, nemusi to by konkretizovane na vas

lea128

Mne sa lytka zuzili, ked som cvicila vo fitnesscentre, spravil sa mi sval, no s cvicenim to tiez netreba prehanat, lebo potom to ma prave opacny ucinok. Plati to len pre zeny, ktore vobec necvicia, alebo len minimalne. Inak vysoke podpatky celkovo nohu aspon opticky zuzia. ja si myslim, ze ziadna zena, nie je odkazana nato, ze si nemoze obliect saty, ani letne nohavice ci kratasy. Nemozme mat vsetci uplne idealnu postavu, mne sa nepacia ani prilis vychudnute nohy, vyzeraju ako palice.

Nikola123

Lucuška559: niesi sama, aj ja mám problém s lýtkami :( nech robím cokolvek, stále su rovnaké :( myslím ze je to dedicné, pretoze aj moja mamka, a vlastne celá jej rodina má plnšie lýtka, tak asi sa z tým musím naučiť žiť :( aj ked je to hrozné :(

pretoze na mne to vyzerá fakt ze hrozne som vysoká 166cm, váha 54kg, hornú cast tela mám chudú, stehná obvod 53 cm a lýtka obvod 37cm
ani šaty nemôzem nosit :(
a ja aj ked schudnem,tak vsade inde len nie na lýtkach :(

Lucuška559

No ja som tiež zúfala,,s tými lýtkami,,je to hroznéé....majú 40cm obvod :/ hrozné,,,nielenže si zakazujem v lete sukne,,aj letné nohavice zvané Kapry,,,aj tie už mám problém,, :/ vidno to... :( a teraz som sa prihlásila na atletiku,,za 2týždne začínam a tiež proste športovať a bojím sa veľmi,,že to tie moje nohy ešte zhorší..pretože mám trochu nadváhu,,,keďže mám miery vlastné: 90, 75 a 115 :(

dadinka

Zajdi k odbornikovi na rucnu lymfomasaz.. ten ti urcite pomoze. Urobi Ti diagnostiku a ked bude odbornik na mieste povie ti aj pricinu preco tomu tak je. Pricinou mozu byt zanesene lymfaticke uzliny a tie treba niekolkymi masazami vycistit a pomoct im. No takto na dialku sa radit neda... treba ist k tomu odbornikovi. Vela stastia a hlavne vela zdravia Ti.

mudra

asi ťa sklamem= nepomôže nič, ak schudneš, schudneš z iných partií a lýtka zostanú....počula som, že pomáha tá nová liposukcia...tuminiscečná či ako sa tomu hovorí....proste ťa len potrú nejakou tekutinou a potom potom behajú s nejakým prístrojom a tuky sa vraj vylúčia do krvi ....ale potrebuješ 5 x 5.000 Sk....a keď to chceš prírodnou cestou, tak práveže musíš chudnúť s tým, že vôbec nebudeš posilňovať svaly lýtok...