Tučné lytka

a_dr1a

michael) sice je tvoj prispevok z r.2013, ale vsetko na mna plati :D len mam ako aj ty pises, problem s kupou ciziem a to rada nosim ku kolenam a nad kolena cizmy)) len zohnat ich je tazsie, ale tak nabeham sa aspon po obchodoch) A to nosim hlavne sukne saty, urcite kvoli tomu nohy neskryvam

Karfiolka

Ahojte! Prosím, vedel by niekto poradiť?
Mám 14 rokov, váhu 60 kíl, výšku približne 166 cm - to mi ani moc nevadí, ale moje lýtka sú na to horšie. Sukne, šaty, legíny a ani vysoké čižmy radšej nenosím - veď by som ich tam ani nezmestila, také ich mám hrubé. Presný objem lýtok neviem, dlho som si ich nemerala - pre istotu, takže to tu radšej ani nebudem písať. Všetci mi hovoria, že vyzerám s tými lýtkami ako hroch! Dokonca aj keď som v obchode s cieľom kúpiť si rifle, tak žiadne na seba nenavlečiem - lebo sú mi už hneď na lýtkach úzke! Prosím, pomôžte mi - už to dlhšie takto nevydržím! Vopred - veľké ďakujem!

Leila1223

michael: a povedz mi čo sa ti na takých lýtkach páci? ved to vyzerá strasne nesúmerne :( postava chudá a tie lytka? hrozné :(

michael

NO,- ta že , to že máte lýtka môže za to váš dobrí metabolizmus kyslíka,ste vo výbornej forme , a môžete len na to byť hrdé. Je to sexi! To ste nevedeli? Jediný problém ja vidím , že ked máš obvod 45,- tak máš problém kupiť čižmu lebo sa ti noha nevmestí. Inak o tom ale fakt zbytočne hovoríť.Cvičením to dole nepôjde je to blbosť aby ste stakými lýtkami cvičili, Pretože vaše bunky už od prírody sú uvolnené a vy ich chcete ešte viac uvoľnovať, to fakt nemá logiku.Žena z lýdkami je eroticaká , vášnivá, temperamentná, a len tak ju niečo nezlomí.Mám pokračovať dalej ! Stačí,- lebo by ste boli namyslené (Smiech)PS,- Viem o čo som práve písal

Nikola123

a skúsal si niekto z vás zmerat pomer stehna a lýtka? Teda údajne podla toho vzorca sa dá vypocítat index krásy nôh? :D tu je clánok : diva.aktuality.sk

stačí vydelit obvod stehien v cm obvodom lýtok v cm

ja mám 53 stehno/37 lytko = 1,4324

Výsledkom tohto pomeru má byť číslo 1,63, čo je ideálny index krásy ženských nôh podľa mužov. Zaujímavé...a to som si myslela ze mám tučné nohy

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.