Tučné lytka

a_dr1a

michael) sice je tvoj prispevok z r.2013, ale vsetko na mna plati :D len mam ako aj ty pises, problem s kupou ciziem a to rada nosim ku kolenam a nad kolena cizmy)) len zohnat ich je tazsie, ale tak nabeham sa aspon po obchodoch) A to nosim hlavne sukne saty, urcite kvoli tomu nohy neskryvam

Karfiolka

Ahojte! Prosím, vedel by niekto poradiť?
Mám 14 rokov, váhu 60 kíl, výšku približne 166 cm - to mi ani moc nevadí, ale moje lýtka sú na to horšie. Sukne, šaty, legíny a ani vysoké čižmy radšej nenosím - veď by som ich tam ani nezmestila, také ich mám hrubé. Presný objem lýtok neviem, dlho som si ich nemerala - pre istotu, takže to tu radšej ani nebudem písať. Všetci mi hovoria, že vyzerám s tými lýtkami ako hroch! Dokonca aj keď som v obchode s cieľom kúpiť si rifle, tak žiadne na seba nenavlečiem - lebo sú mi už hneď na lýtkach úzke! Prosím, pomôžte mi - už to dlhšie takto nevydržím! Vopred - veľké ďakujem!

Leila1223

michael: a povedz mi čo sa ti na takých lýtkach páci? ved to vyzerá strasne nesúmerne :( postava chudá a tie lytka? hrozné :(

michael

NO,- ta že , to že máte lýtka môže za to váš dobrí metabolizmus kyslíka,ste vo výbornej forme , a môžete len na to byť hrdé. Je to sexi! To ste nevedeli? Jediný problém ja vidím , že ked máš obvod 45,- tak máš problém kupiť čižmu lebo sa ti noha nevmestí. Inak o tom ale fakt zbytočne hovoríť.Cvičením to dole nepôjde je to blbosť aby ste stakými lýtkami cvičili, Pretože vaše bunky už od prírody sú uvolnené a vy ich chcete ešte viac uvoľnovať, to fakt nemá logiku.Žena z lýdkami je eroticaká , vášnivá, temperamentná, a len tak ju niečo nezlomí.Mám pokračovať dalej ! Stačí,- lebo by ste boli namyslené (Smiech)PS,- Viem o čo som práve písal

Nikola123

a skúsal si niekto z vás zmerat pomer stehna a lýtka? Teda údajne podla toho vzorca sa dá vypocítat index krásy nôh? :D tu je clánok : diva.aktuality.sk

stačí vydelit obvod stehien v cm obvodom lýtok v cm

ja mám 53 stehno/37 lytko = 1,4324

Výsledkom tohto pomeru má byť číslo 1,63, čo je ideálny index krásy ženských nôh podľa mužov. Zaujímavé...a to som si myslela ze mám tučné nohy