Tučné lytka

Kamka_SL

No napriklad ked som skusala behavat tak mi to na tie lytka vobec nepomohlo :D Takze ked tak skor normalne cvicim vo fitku viacere druhy cvikov a je to lepsie :)

mircok

no ako pre chlapov je podla mna ok ist na bike, to mam po otcovi, on ma naucil chodit na rozne tury a veru lytka dostavaju zabrat ale to skor do svalov prerasta :D

joel007

Pridal by som viac prirodzeného pohybu...z nôh som istého času veľmi dobre schudol keď som pracoval v expedičnej spoločnosti kde som bol celý deň na nohách a veľa som chodil, niekedy doslova až klusal. Takže ak takúto prácu nemáte, dajte si predsavzatie že za týždeň pešo prejdete minimálne 5 km a časom napr. každý mesiac túto vzdialenosť navyšujte

malekana

Tak lytka sa formuju kazdemu inak no :) Niekto ma pekne stihle a niekto ma take no nie ze robustnejsie ale pevnejsie :)

bia554

no u mna bicykel vobec, lebo ako decko som chodila s ocinom na riadne tury na biku a hrozne mam lytka podla mna odvtedy :D a vobec sa mi nepacia.

Hani123

ja mám tiež geneticky silnejšie lýtka, ale bicyklovaním som ich aspoň spevnila a vyzerá to teraz lepšie...chce to ale čas, ja jazdím na bicykli do práce už nejaký ten rok