Tučné lytka

Kamka_SL

No napriklad ked som skusala behavat tak mi to na tie lytka vobec nepomohlo :D Takze ked tak skor normalne cvicim vo fitku viacere druhy cvikov a je to lepsie :)

mircok

no ako pre chlapov je podla mna ok ist na bike, to mam po otcovi, on ma naucil chodit na rozne tury a veru lytka dostavaju zabrat ale to skor do svalov prerasta :D

joel007

Pridal by som viac prirodzeného pohybu...z nôh som istého času veľmi dobre schudol keď som pracoval v expedičnej spoločnosti kde som bol celý deň na nohách a veľa som chodil, niekedy doslova až klusal. Takže ak takúto prácu nemáte, dajte si predsavzatie že za týždeň pešo prejdete minimálne 5 km a časom napr. každý mesiac túto vzdialenosť navyšujte

malekana

Tak lytka sa formuju kazdemu inak no :) Niekto ma pekne stihle a niekto ma take no nie ze robustnejsie ale pevnejsie :)

bia554

no u mna bicykel vobec, lebo ako decko som chodila s ocinom na riadne tury na biku a hrozne mam lytka podla mna odvtedy :D a vobec sa mi nepacia.

Hani123

ja mám tiež geneticky silnejšie lýtka, ale bicyklovaním som ich aspoň spevnila a vyzerá to teraz lepšie...chce to ale čas, ja jazdím na bicykli do práce už nejaký ten rok

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.