slabost, trpnutie

Príspevok v téme: slabost, trpnutie
peto BA

potreboval by som poradit.. Vratil som sa zo zahranicia s infekcnou chorobou, po ktorej uz nemam priznaky, len zarovno tej choroby sa vyskytol aj dalsi problem, tocila sa mi hlava, celkova slabost, hlad a zaroven nechut k jedlu, mravcanie a obcas trpnutie v koncatinach a obcas aj trpnutie hlavy, rychla unava a to som po navrate mal cas asi 3tyzdne na rekonvalescenciu a velmi sa to nezlepsilo. Teraz mam este skusku a nedokazem sa viac ako 2-3hodiny sustredit, co ma este viac ubija... Bol som na pocetnych vysetreniach ale vsetko mam vraj v poriadku, len teraz ma este caka EMG vysetrenie.Dakujem za rady...:-)

gregulka.

dobry večer,mam problem už dlhši čas,mam bolesti celej hlavy vjac vpravej strane bolia ma oči, tak ako keby v hlave citim v celom tele slabost hlavne vnohach anajhoršie je že nasilu sa mi zatvaraju oči achodim ako pripita alkohol vobec nepijem prosim Vas o radu ,dakujem velmi pekne.

M2012

K zlepšeniu Vám môže pomôcť Premium Colostrum, ktoré pomáha hlavne na infekcie a zápaly, bližšie informácie nájdete na Vyzivapreteba.sk

ZUZULKA

Ahojte mam 33 rokov a diagnoza tetania uz dlhsi cas.Mam s tym strasne problemy,ked ma chyti zachvat neviem co mam robit trpne mi tvar az tuhne pomali nemozem ani usta otvorit a niekedy zas ruky nohy trpnu a kadejake ine ja uz to ani nesledujem som z toho zufala,nestastna.beriem rivotril a magnezium ,ale vobec necitit zlepsenie malo kedy mi je dobre.Akurat dnes ma to tak chytilo trpnutie tvare myslela som ze pojdem na pohotovost,ale trosku mi to ustupilo.Chodim aj po lieciteloch,ale nic nepomaha.prosim o radu co mi pomoze alebo ako to prekonat nemysliet nato dakujem za vsetky rady.

no-

DDana mne tiez diagnostikovali LAHKU NEUROGENNU TETANIU a keby som nehladala pricinu PRECO JU mam-tak sa jej nezbavim-LEN TAK...
sposobilo ju alergia,zle travenie a vstrebavanie criev a podobne veci-LEN TAK ZNICOHO NIC NEVZNIKNE...
TAKZE TREBA HLADAT PRICINU VZNIKU TETANIE

dusany

Pred polrokom ma prebudilo dačo nezvyčajné. Po uchopení pohára som zistil, že ho v ruke vôbec neudržím, ruka bola ako zdrevenetá bez citu a sily. Hneď na nete som zistil, že je to syndróm karpálneho tunela. Lekár ma poslal na rehabilitáčku, kde som v priebehu mesiaca absolvoval magnet, parafín a na záver 5 krát ultrazvuk. Ruka ma do ultrazvuku ešte nebolela až potom, načo ma upozornila aj sestra. Potom som od bolesti nemohol zaspať a keď len iba na chvíľu stále ma prenasledovali bodavé bolesti do skoro všetkých článkov prstov. Potom som si spomenul na žihľavu, ktorou som si liečil boľavé chodidla. Žihľavu som nastrihal nožnicami v rukaviciach. Žihľava sa má zbierať pred zakvitnutím. Aj teraz ju vidím na miestách, kde bola asi 2 krát pokosená, ktorá ešte nezakvitla. Žihľavu som rozmixoval na robote, ktorý ma dve nože na drvenie mäsa jeden vyššie a druhý nižšie. Je potrebné to rozmixovať na drobno. Rozdrvenú žihľavu som pomiešal zo skorocelom a ten môže byť aj širokolistý, ak je menej skorocelu kopijovitého. Dal som si do mikroténového sáčku 2 diely žihľavy a 1 diel skorocelu. Ruka musí byť obložená od zahybu zapästia asi 4-5 cm. Do polnoci som cítil iba slabé mravenčenie a potom som konečne po dlhom čase zaspal. Ráno ruka bola úplne v poriadku bez bolesti a trpnutia a sila sa mi vrátila na 90%. Zopakoval som to 5 krát každý druhý deň a každý druhý medzi tým som si dal obklad na kúsok handričky ricinového oleja z lekárne. Handrička poliatá olejom iba z jednej strany tiež sa obáli mikroténom a na to možno si obviť látkou, obväzom a pod. Ruka bola opäť asi 4 mesiace v poriadku. Pri kopaní priekopy 1, 3 m hlbokej, kde som 3 dni krampáčom kopal väčšinou do kameňov začali ma bolieť obidve ruky, ale v noci som mal pokoj Hneď som si dal na to obklad s frankovkov a ricinovým olejom a bolesť ustala a cítim ju len keď silno zovriem zápästia. Verím, že to skoro prejde. Ak to začne znovu dám si opäť kúsok z Božej prírody. Prajem vám skoré vyliečenie. dm2000@centrum.sk

no-

urcite sa stav sam od seba nenapravi-aj ked bude dychat do sacku/mozno len na chvilu/
MUSIS HLADAT PRICINU TETANIE-PRECO VZNIKLA
-tetaniu sposobuju pristitne telieska
-zle travenie/zle vstrebavanie zivin-chyba vit.d,vapnik,horcik.../
ale urcite sama od seba nezmizne

DDana

Adela, zamysli sa nad sebou - vôbec to nie je na celý život, jedná sa o obyčajný záchvat paniky, ktorý sa dá vyvolať úplne jednoducho, začni rýchlo dýchať a buď si istá, že si záchvat vyvoláš. Zmenou dýchania dochádza k fyziologickému poklesu ionizovaného vápnika a následne vznikajú kŕče a tŕpnutie. Ako prvá pomoc - dýchať do sáčku a stav sa sám upraví. Je to na Tebe, ako sa k tomu postavíš. :-)

adula19.7

Ahojte dnes mi zistili tetaniu a som z toho zufala cely dlhy cas ma vsetkci lekari presvedcovali ze je to od krcnej chrbtice kym som si teraz nevydupala a nehnala som sa od dveri k dveram a postupne chodila po vsetkych moznych vysetreniach az doslo k verdiktu NEUROGENNA TETANIA bolesti ktore som pocitovala a pocitujem strach a obavy pocit ze ma nieco zadusi a obcas pocit ze treba volat zachranku lebo ma picha na hrudi ako pred infarktom su zazitky ktore som si nechavala pre seba lebo aj tak by mi asi nikto neveril este som objednana na magneticku rez. mozgu a uvidime...som z toho zufala co mam cakat lekar povedal ze je to na dozivotie....Adriana