slabost, trpnutie

Príspevok v téme: slabost, trpnutie
peto BA

potreboval by som poradit.. Vratil som sa zo zahranicia s infekcnou chorobou, po ktorej uz nemam priznaky, len zarovno tej choroby sa vyskytol aj dalsi problem, tocila sa mi hlava, celkova slabost, hlad a zaroven nechut k jedlu, mravcanie a obcas trpnutie v koncatinach a obcas aj trpnutie hlavy, rychla unava a to som po navrate mal cas asi 3tyzdne na rekonvalescenciu a velmi sa to nezlepsilo. Teraz mam este skusku a nedokazem sa viac ako 2-3hodiny sustredit, co ma este viac ubija... Bol som na pocetnych vysetreniach ale vsetko mam vraj v poriadku, len teraz ma este caka EMG vysetrenie.Dakujem za rady...:-)

mirka12345

ahojte uz som to pisala pri inej teme, moja sestra zacala mat z nicoho nic zavrate, nevolnost, nechut do jedla, trply jej koncatina, az nakoniec nevladala ani vstat z postele. pobehala viacerych lekarov v okrese, no vsetky testy boli negativne, a nikto nevedel co jej vlastne je. az jej na kamaratkine odporucanie pomohol lekar zo ziliny. ak mate rovnake problemy mozem vam dat na nu kontakt, alebo priamo na pana lekara, mozno vam pomoze. evka, ak citas tento odkaz, pisala som ti email, ale vratila sa mi sprava, ze mas preplnenu postu. pa mirka. kovalikova2@post.sk

igordusan1

Dr.HoUSEeeEE ako sa citis teraz hm?? opis to, myslis ze je potrebne volat RZP? aj ja som nad tym vzdy uvazoval...ale len tak to pretrpim...

igordusan1

Dr.HoUSEeeEE ako sa citis teraz hm?? opis to, myslis ze je potrebne volat RZP? aj ja som nad tym vzdy uvazoval...ale len tak to pretrpim...

pampeliska55

no ze chcela som sa pytat ze co mam robyt ked ma boli lave rameno neviem nic udrzat v ruke boli ma vkuse a uz mi s toho trpne lava strana krku a hlavy ... menej pocujem na lave ucho.... asi s toho ramena ....

Dr.house

liečím sa na neurogennu tetania už od roku 2003 anelepši sa to neviem čo dalej robyť ked pridu lekari RZP tak je mi trapne a hambym sa čo dalej pomože my niejaki lekar myslim neorolog alebo neuro chyrurug

magdalena lencesova

ahojte vsetci,chcem napisat tiez o svojej chorobe o tetanii,urcite nou trpim uz pekne dlho mozno aj od detstva,mala som priznaky aso v 14 rokoch,prestala som vidiet,trplo mi cele telo.dali mi diagnosa silny rast v puberte.v 20 tke som bola tehotna a tam to zacalo.strata reci,trpnutie jednej strany celeho tela.neurolog dal po vysetreniach diagnozu migrena.zila som s tym 10 rokv bez liekov len tak.az teraz asi v 30 tke sa to zhorsovalo uz castejsie tie moje stavy pred tym som to malôa asi dva krat za rok,potom uz kazdy mesiac.dnes asi dva roky mam diagnozu neurogenna tetania.zmenila som neuroga no som z toho nestastna,uzivam lieky coaxil a magnezium.som na ne zvyknuta a to ma desi.necitim sa lepsie som stale unavena,slaba a stale ma nieco boli.ked som lieky chcela skusit vysadit trpli mi ruky ale priserne a tak to beriem stale.lekar povedal ze je to vlasne ze to neni choroba ze je to zo stresu a nemam na to mysliet.snazim sa no myslim ze uz nikdy nevyliecim majte sa krasne a prajem krasny den

prosba

ahojte,čitam o tetanii vaše príspevky,ja touto chorobou trpím už roky a som veľmi znechutená tým,že je to takmer neriešiteľná záležitosť.Magnézium mi nejak extra nepomáha a k tomu dostanem vždy tabletky od boiesti.Lenže nechcem ich jesť po celý život.Takisto som si pretrpela aj panický syndróm,a myslím si,že bez pomoci liekov Cipralex a Citalec by som to nerekonala.Kto túto mal,vie o čom hovorím.Od mladého veku ma bolí krčná chrbtica takmer každý deň.Som neustále slabá a musím často oddychovať.S námahou som vychovala 2 deti,ku ktorým bolo treba v noci stávať.Anehovorím o tom ,že chodiť do práce je tiež pre mňa námaha.Pracujem rada,ale stojí ma to veľa síl.Ke´d mám horšie dni idem znovu k lekárovi.Ale už ma to vôbec nebaví,lebo vždy to dopadne rovnako.Okrem toho mi často oslabnú nervy a myslím si,že to má veľkú spojitosť s tetániou.V poslednej dobe rozmýšlam o zmene stravy,ale potrebujem konkrétny návod.Ak mi viete niekto poradiť,veľmi to ocením.

vera8

3 roky som bola liecena u neurologicky na Kafalea migrenosa...pocitovala som silne bolesti hlavy,zavraty,tazobu na hrudniku,busenie srdca a ine priznaky...ked som odpadla bolo potrebne spravit mi vsetky vysetrenia odznova...po tych 3 rokoch co mi predpisovala zakazdym ine lieky mi urcila Spazmofilnu neurogennu tetaniu a nepristupila k ziadnej liecbe aj po mojich staznostiach na zhorsujuci sa zdravotny stav.Momentalne si hladam noveho neurologa co je dost namahave.Moj zdravotny stav je uz naozaj zly a potrebovala by som vediet ci sa to da vlastne nejakym sposobom zmierni a aj natrvalo vyliecit.