slabost, trpnutie

Príspevok v téme: slabost, trpnutie
peto BA

potreboval by som poradit.. Vratil som sa zo zahranicia s infekcnou chorobou, po ktorej uz nemam priznaky, len zarovno tej choroby sa vyskytol aj dalsi problem, tocila sa mi hlava, celkova slabost, hlad a zaroven nechut k jedlu, mravcanie a obcas trpnutie v koncatinach a obcas aj trpnutie hlavy, rychla unava a to som po navrate mal cas asi 3tyzdne na rekonvalescenciu a velmi sa to nezlepsilo. Teraz mam este skusku a nedokazem sa viac ako 2-3hodiny sustredit, co ma este viac ubija... Bol som na pocetnych vysetreniach ale vsetko mam vraj v poriadku, len teraz ma este caka EMG vysetrenie.Dakujem za rady...:-)

xyz

peto povedz nabuduce k doktorovi ze si sa dozvedel o panickej poruche.je to reakcia organizmu na dlhodobi stres co si mohol prekonat ked si bol v zahranici a podobne.lebo fakt mas take priznaky.je tu forum uzkost kde sa tomuto venuju.napis tam a uvidis.urcite ti poradia.cim skor.

vrba

no podla vsetkeho ti neurobili este nejake vysledky a hlavne to nemas doliecene....mozno by pomohla ta akupunktura,ale to ti nevyriesi vnutorne.na to by si potreboval este raz kompletne vysetrenie,nezda sa mi ze by ti nic nenasli, mali byti urobit hlbkove vysetrenie, lebo rengenmi taak ti vela nezystia.drzim ti palce.pa

janík

akupunktúra:najskôr si daj do poriadku krčnu chrbticu,kopu príznakov (ak nie aj všetký) zmizne a ostatné postupne prelieč