slabost, trpnutie

Príspevok v téme: slabost, trpnutie
peto BA

potreboval by som poradit.. Vratil som sa zo zahranicia s infekcnou chorobou, po ktorej uz nemam priznaky, len zarovno tej choroby sa vyskytol aj dalsi problem, tocila sa mi hlava, celkova slabost, hlad a zaroven nechut k jedlu, mravcanie a obcas trpnutie v koncatinach a obcas aj trpnutie hlavy, rychla unava a to som po navrate mal cas asi 3tyzdne na rekonvalescenciu a velmi sa to nezlepsilo. Teraz mam este skusku a nedokazem sa viac ako 2-3hodiny sustredit, co ma este viac ubija... Bol som na pocetnych vysetreniach ale vsetko mam vraj v poriadku, len teraz ma este caka EMG vysetrenie.Dakujem za rady...:-)

mijka

Peto Ba- ja som bola tiež v zahr. pred tým zdravá baba, no vrátila som sa zo zničenou chrbticou i psychikou...príznaky som mala podobné ako ty..závraty neustále..a tak.všetky vyš. mám za sebou,všetko negat. a stále som mala problémy.mne zahr. dosť zničilo zdravie, 3 mesiac sa zotavujem, no nejde to ľahko,iba pomaličky..teraz sa to snád začína zlepšovať.
podľa mna budeš mať tie stavy zo psychiky, možno aj chrbtica, ak máš trpnutie, točenie hlavy, nesústredenosť atd.
držím palce, fakt..viem ako to strpčuje život človeka, ja som nežila, len prežívala, dlho..

neznamy

ahojte,

uz takmer rok mi pretrvavaju priznaky tetanickeho sydromu. tak to aspon nazvali doktori. lieky (timonil) mi trochu pomahaju ale obcas mam busenie srdca, slabe a studene ruky, tazsie sa mi dycha. bol som aj u psychologa aj u psychiatricky. urcila mi panicku poruchu. dala mi lieky ako noveril,xeroxat tieto lieky mi vobec nerobili dore a bolo mi po nich este horsie. teraz beriem xanax,rivotril a timonil. vsekty vysetrenia od MR mozgu az po srdce boli negativne. z nicoho nic aj ked som v klude mi pride slabost do ruk a bledost. niekedy aj do celeho tela. ak viete tak prosim poradte ako by som sa mohol s takymito stavmi vyrovnat alebo aspon im nejako predchadzat. mam vybocenu chrbticu ale lekari hovoria ze to s mojimi stavmi nema nic spolocne.
skuste mi prosim poradit

kaligejt

ahoj ja som martina a mam 17 rokov. Chcela by som sa opytat aky možem mať problém ak sa mi dosť často stáva že mi niečo strpne.

roland

Ahoj peto ja mam taky nazor ze to bude asi panicka poruxa nezlakol si niecoho?rozbuchalo sa ti srdce alebo mal si busenie.ak ano tak magnezium ti nepomoze ked ho vysadis budes tam kde si bol na zaciatku mne pomohli antidepresiva od neurologa bolo mi fakt na skapatie som myslel ze umre ani xodit som newedel.

denisa

No co ja viem tak ak nezabera magnezium a stav sa nezlepsuje tak je dobre zajst na psychoterapiu.Tetanicky syndrom je problem stresovych situacii a magnezium pomoze pri mensich problemoch ale ak je to dlhodoba zataz tak je dobre zajst za psychologom.

miksi

ahoj peto.Som v nemecku a mala som ten isty problem-neurogenna tetania.Ale je mi zle na umretie.nemozem sa nadychnut trepe mi srdce.Niekedy som tak unavena,ze ani neviem co sa okolo mna robi.Tak sa drz a ber dalej magne b6

peto BA

myslim ze magne B6 pomaha, ale je to dobre asi kombinovat aj s vapnikom a Dvitaminom. Musim ale povedat ze je to kazdym dnom pomalicky ale naozaj pomalicky lepsie. Iba nechapem, ze ked si dam mlieko alebo nieco tazke tak zoslabnem... Myslim ale ze zaklad je nepozorovat seba sameho...

denisa

Ja som mala podobne problemy a zlakla som sa ked mi trpla tvar a ruky tak som sla k lekarke ,ta ma poslala tiez na emg kde som mala pozitivne vysledky a neurologicka mi odporucila zatial uzivat magnezium .Velmi dobre je na to Magne-B6 .

peto BA

Dakujem za rady. Dnes som bol na EMG vysetreni a zistili mi zvysenu neuromuskularnu drazdivost.Moze to by tym stresom, lebo sa mi stratila batozina, zmeskal som let, strava bola onicom, vsade klimatizacia a vonku 40C.Krcnu chrbticu a celkovo chrbtove svaly som mal stuhnute, ale uz je to vraj v poriadku. Vdaka masazam mi zmizli zavrate.. Snad sa to zlepsi. A nejaka rada na urychlenie toho procesu:-)