Antikoncepcia ChloE

sweetinka

ahojte:)ja teraz uzivam uz 4 balenie chloe..uplne mi sadli..a krasne sa mi vycistila plet.:)len sa chcem opytat,ze ci je normalne.ze ked mam menstruaciu po 4 bielej tabletke,a ked si davam prvu oranzovu tak menstruacia skonci..je to v poriadku?prosim napiste svoj nazor.dakujem.papaa:)

qiu

abyr skús počkať ešte mesiac-dva ( ak sa dá) a ak to neprejde tak chod ku gyn. Lebo je celkom možné že to je len reakcia tvojho tela na hormóny a keď sa to ustáli ak to prejde.

abyr

ja neviem viete mi niekto poradit koncim prve balenie Chloe a mavam do dna aj 4-5 krat krce po chvili prejdu ale ci je to normalne a este sa mi velmi vyhadzala tvar

Sini

wejka .. 2hý týždeň, joooj to oje este v poohoode, len trpezlivo čakaj, alebo zvykne gynčo pychnúť injekciu - vyvolávačku.. ta neviem čo ti na to doktor povedal.

wejka

ahojte holky potrebujem pomoc uz druhy tyzden mi meska menstruacia robila som si aj tehotensky test a bol negativny. vcera som bola u gynekologa a robil mi vysetrenia no nezistil mi ziadne tehotenstvo a neviem z coho by mi to mohlo meskat poradte prosim

Sini

no, naštasie gynčo ma ordinačné hodiny rozdelené na dni. Teda Po,st,pia má pre všeobecné pacientky a Ut a stv majú tehotné .
tak. kebyze som pracujuca, hm:( tak sa aj asi objednam; ale čo aspon si tam nejakú literatúru preštudujem :)

qiu

Sini tak prečo sa neobjednáš k doktorovi na presnú hodinu aby si tam nemusela sedieť:)
Ha,ale keby len sedieť najlepšie je keď sa stretnú dve, ktoré sa celý čas "vzrušujú" nad fotkami z ultrazvuku :) to nemá chybu...

Sini

ale stale premyšlam ze by som uz fakt prestala brat, Ale strasne mi budú chýbať tie pozitívne účinky.. :)! kuurna.
Qiu, ano velmi, a najmä to čakanie v čakárni. :)