Antikoncepcia ChloE

marcella

ahojte...aj ja beriem chloe už 4-tý mesiac....nastastie nebadám ziadne negatívne vplyvy, ale ocakavala som, že sa mi zlepsi plet...ale nevidim ziadnu zmenu....je tu vôbec niekto komu na akne pomohla??...

bielamasiska

Awojky...

Mala by som jednu otazku... uz par mesiacov uzivam antikoncepciu Chloe, ale nikde som sa nedocitala (ani v pribalovom letaku)ci som chranena pocas celej doby uzivania. Teda aj cez tyzden, kedy uzivam len biele placebo tabletky.
Za skoru odpoved vopred dakujem,
Sandra

zojja

Ahojte, beriem chloe prvý mesiac, teda práve doberám prvý blister som na 5 bielej tabletke. 8 den po pauze začnem znova tými oranžovými, teda chcem sa opýtať či budem chránená už v ten 8 den ked začnem brať nové balenie chloe?

martinka123

baby aj ja dostanem až po nejakej tej 4 bielej ale ked začnem brať oranžové tak mi ešte pokračuje....beriem 3 mesiac.. je to normálne? lebo teraz ste ma trošku znepokojili že vám skončí menštrucáia pri oranžovej a mne nie:(

scarlettkaa

s chloe som nad mieru spokojna.aj ja mam menstruaciu po 4 bielej tabletke a ked si davam prvu oranzovu sa skonci

iniciatorka

ahoj ja by som chcela vediet ci je antikoncepcia chloe dost spolahliva a asi po akom obdobi ucinkuje, aby som nahodou neskoncila tehotna

nikaaaa

Ahojte..no aj ja užívam chloe nestažujem sa az doteraz skončila som menštruáciu ,všetko zatial fajn,len na to ze po skončení menštruácie ju mam stále ale len "špiním"neviete poradit?dik