Antikoncepcia ChloE

alicia

ahojte, mam jednu oatzocku, mozno to tu uz niekedy odznelo, ale necitala som si vsetky prispevky a tak to radsejnapisem, dufam ze mi niektora z vas odpise...
Chcem sa spytat, ze ked tabletky sice beriem dalo by sa povedat ze pravidelne, teda kazdy den, ale stale inu hodinu, proste ale vzdy vecer okolo 21 - 24 hodine..ci je mozne otehotnenie..resp. ci si mam nastavit stale uplne rovnaky cas alebo ako..takto to beriem uz asi takmer 5 mesiac..a len teraz sme sa s priatelom milovali bez ochrany a "dal to do mna"...avsak to este nie je vsetko...pred pohlavnym stykom, resp. ktory bol v sobotu, som si zabudla v piatok vecer zobrat tabletku, kt. mala byt 4 v poradi noveho balenia...je mozne ze by som mohla otehotniet? ako pytam sa nie preto, ze paane boze, ak by sa to stalo, tak by sa stalo, ale bola by som radsej kebyze zatial este nie. dakujem za odpovede, duafm, ze sa vyjadrite.

aluska

zuzika ma sa brat v prvy den..ale moze sa aj 2-3 ale vtedy sa tusim moze trochu spinit...takze obe moznosti su dobre..

zuzika11111

vsetky tu pisete ze sa zacina v prvy den menzesu.mne gynekolog povedal aby som zacala brat v 2-3 den ked dostanem menzes..to ako co si mam mysliet? date niekto odpoved?:) Ď

aluska

vezmi si dnes aj zltu...ked ti bude ta jedna biela na konci chybat tak si nedas jeden den nic..lebo biele tabletky neobsahuju lieciva..tzv placebo..to je ako keby si neuzila ziadnu..biele tabletky sa uzivaju len aby si si dokazala sledovat lepsie cyklus, kedy mas pauzu a kedy zacat s novym balenim.inu funkciu nemaju, neobsahuj hormony

veronikaakro

nastane velky problem ked som si ako prvu dala nie mojou vinou bielu tabletku??neviem ci to treba riesit ci ako..poradili mi ze mam brat dalej zlte a potom z dalsieho balenia si vzat tu 1 bielu..co vy na to??

aranazNitry

Čaute, ja beriem antikoncepciu Chloe asi 8 mesiacov. Som celkom spokojná, lebo som ju začala brať hlavne kvôli pleti a tá sa mi zlepšila dosť. Pribrala som asi 2kg, ale chuť na jedlo sa mi dosť zvýšila, takže sa musím nehorázne ovládať. Spozorovala som zlepšenie kvality vlasov, nechtov. Za negatívum považujem to že mávam trocha bolestivú menštruáciu, čo som predtým nemala, tiež ze ma bolia občas prsia, teda na začiatku ma boleli dosť a zväčšili sa mi, ale to zas nieje také hrozné. Žiadne nadmerné ochlpenie...takže ak máte problémy s pleťou vrelo odporúčam:)

11

rozhodla som sa zacat uzivat tabletky chloe a viem ze sa zacinaju brat v 1. den menstruacie ale neviem ktorou farbou mam zacat. ci bielymi tabletkami alebo zltymi. za rychlu odpoved DAKUJEM

tinulik24

ahojte, ja beriem chloe už vyše 2 rokov. Mala som dosť zlú aknóznu pleť a chloe mi ju úplne vyčistila takže som bola totálne happy. Nepribrala som z nej ani gram, ale musím priznať že keď som si to všetko zrekapitulovala tak som predsalen zistila negatívne účinky - a hlavne jeden ma dosť štve - nemám chuť na sex - absolútne žiadnu. Predtým bolo všetko OK, ale teraz aj keď svojho priateľa ľúbim, jednoducho sex odmietam, začal sa mi hnusiť...Nechcem aby si priateľ myslel že už ho nemám rada. Okrem toho ma začala migrénozne bolievať hlava - trvá to aj 3 dni a nepomôžu ani tabletky...A začali mi tŕpnuť nohy. Rozhodla som sa že tento mesiac s ňou končím. Chcem skúsiť niečo iné, rozmýšlam nad Nuwaringom - uvidíme. Len dúfam že sa mi nevráti zase akné - to by som bola naozaj nerada...