Antikoncepcia ChloE

papik

Ahojte, chcela som sa spytat... zacala som uzivat chloe a krvacam uz jedenasty den, stalo sa to niektorej z vas? je to normalne?

katcha

mam velky problem...douzivala som zlte tabletky a presla som na biele ale po 4. bielej som zistila ze som vynechala jednu zltu, medzi tym som mala nechraneny pohlavny styk a zajtra by som mala uz dostat menstruciu...mam zacat uzivat zltu tabletu z noveho balenia alebo pokracovat s bielym alebo zjest tu zlatu ktoru som vynechala co dalej?a mozem byt tehotna?

gerinka

ahojte, mam problem a potrebovala by som pomoc... beriem hak chloe uz druhy mesiac. mam pravidelny pohlavny styk bez ochrany a teraz som presla na biele tabletky. dnes som zobrala stvrtu bielu tabletku a kramy sa este nedostavili. mozem sa obavat toho, ze som tehotna? aj ked bveriem hak chloe pravidelny kazdy den v tu istu hodinu? vopred dakujem...

CAFFFFFTE

CAUTE, no ja teraz prechadzam na Chloe po problemoch s hormonami, ktore Chloe upravuje, special muzsky hormon. Zlepsi sa plet - akne, vlasy prestanu padat, prestanu sa casto mastit, moze sa obhnovit hustota vlasov ako aj ich lesk, nechty spevneju, pri nadmernom ochlpeni sa aj toto odstrani, co sa tyka chuti do jedla, bolesti hlavy a prsnikov, som mavala aj pri inej antike. Takze ja ocakavam pozitivne ucinky - dufam, ze sa dostavia. Ak nemate chut na sex, odporucam zmenit antiku, Chloe special je na liecenie nadmernej tvorby muzskeho hormonu takze......

aluska

a marisku si daj...sak to je strasne zdrave moja mila...trosku ti to otupi mozgove bunky ale kludne hul..bravo tlieskam

ahoj!

Caute!
uzivam ju roky, ale teraz som prvy krat zabudla na ne a 2 dni som vynechala. V letaku je napisane porad sa s lekarom... co mam robit? pockat na kramy alebo ju uzit a dokoncit mesiac? som v 2. tyzdni.

kims

Ahojte chcela som sa opýtať... beriem už druhý mesiac chloe a zatial som nic dokopy nezistila ze mi pomohla ... akurat som len pribrala :( .. a hned po skončení kramou špiním... a trvá to už dlhšie možte mi neako pomoct čo mám robiť?dakujem