Antikoncepcia ChloE

fluf

chloe som brala od januara do maja. Musim povedat, ze mam ohladom hormonalne ant. zmiesane pocity a tych 5 mesiacov ma len utvrdilo v tom, ze musim najst iny sposob. Ak ho niekto poznate pocuvam :) !!!!
Ocakavala som okrem zabranenia tehotenstva aj zlepsenie mojho akne. To prislo v ten piaty mesiac, no spolu s nim aj nechut k intimnostiam, silna bolestivost zvacsenych prs a pocit nadutosti. Brucho ako melon a na vahe o 3 kg viac.Celkovo som bola dost rozladena a mala som pocit, ze svoje telo neviem ovladat. Teraz som 3. mesiac bez HA a hoci bolestivost menstruacie a akne je spat, mam lepsi pocit.

matinka

ja beriem chloe rok aj nieco. pol roka mám príserné migrény, bola som na infúziach, na tejto stránke som preto, aby som zistila, či to má aj niektorá z vás.nemala som to na sto percent percent potvrdené, ale vidím, že nie som sama. tiež som pribrala. som rozhodnutá, že skusim iné tabletky.

KATARINA1979

Ahoj,ja beriem tab.Chloe uz asi rok a v poslednej dobe sa mi obiavili migreny,zapal oci a nadmerne ochlpenie,mam pocit ako keby to boli opacne ucinky.Neviem ci to sposobili tieto lieky,viete nieco o tom?

iva546565434

ahojteee....bola som si dat neskam predpisat antiku....a neviem ktorymi tabletkami mam zacat ked dostanem prvy den kramov...lebo este som ju nikdy nebrala...doktorka mi povedala ze mam zacat tymi kde ich je viac cize sltymi ....a bielymi ked dostanem kramy...lenze to mi potom nevyda na cely mesiac...pjosiiimmm poratte bo som ztoho zmatena :-DDD....dakujeeeeem mociiik

pjetka

chcela by som sa spytat, ze tabletky CHLOE idem brat prvy mesiac a chcem sa spytat ako to funguje, ativne a neaktivne tabl., pretoze gynekolog mi povedal ze mam tabletky zacat brat druhy den ked dostanem mesntuaciu a tabletky su od pondelka, a cco ked mesntuaciu dostanem v utorok napriklad? v akej postuponosti ich mam zacat brat, dufam ze ma niekto pochopil ,dikes, prosim odpiste niekto

inguska

A ak sa zamyslime:preco vlastne my zeny musime stale prinasat obete?Ved antikoncepcia -to je aky zabijak?Vsetko pre muzov,pre ich pohodlie...Ved preco oni sa neradi chrania?...Len tak ma napadlo :-)...

heh

ludia ja berem antikoncepciu CHLOE druhy mesiac.. prvý mesiac som strašne jedla... vôbec som nepribrala práveže som schudla... tento druhý mesiac čo berem vôbec nemám chuť na jedlo....a cítim sa byť nafúknutá.....

limetka335

ja som pri chloe pribrala za rok 5kg (z 50 na 55).. narástli mi aj prsia.. potom som začala trošku cvičiť a snažila sa schudnúť, čo sa mi aj podarilo ale aj prsia sa opäť zmenšili... teraz už necvičím, vážim 53 a všetko je v poriadku:) s pleťou som veľké problémy nemala ale pri chloe mi zmizli aj tie najmenšie. čo je pre mňa najdôležitejšie je to že mi uvolnila menštruačné bolesti takže si ju veľmi chválim:)to je moja skúsenosť:P

sandrittka

ahojte baby.... ja užívam už 4 mesiac chloe..plet mam vybornu, zda s ami ze vlasy-ich kvalita sa zhoprsila, prisa mi narastli..a pribrala som asi len kilo... mam pocit ze to bdue tym ze mam vacsiu chut do jedla.... tazkosti z nej nidky nemavam.. bduem rada ked sa ozvete s vasimi pocitmy..caute