Antikoncepcia ChloE

lenka pp

Ahojte. Môžete mi poradiť... aké máte skúsenosti s touto antikoncepciou? a len pre informáciu koľko stojí?

violet_squid

Ahojte, ak by niektorá mala záujem o dva blistre Chloe, píšte na sweets.and.bows @ gmail.com - z jedného ale chýbajú tie biele placebo tabletky. Cena 14 € aj s poštovným.

katyninka

Ahoj, ja mám tiež problém s tým, že v lekárni nemajú Chloe, pretože je nejaký problém s distribúciou...čo sa stane ak teraz vynechám napr. jeden mesiac?

karolina19

ahojte. Tiež beriem hak Chloe. Naposledy ked som bola v lekarni, mi lekarnicka nevedela vidat liek, lebo vraj su nejake problemy s distribuciou tejto antikoncepcie.
Môžem si dať dlhšiu pauzu nie 7 ale 10 dní v užívaní tabletiek? Môže to sposobiť nejake problemy? Prosim odpiste dakujem.

lajdys

vies nebola som si ista lebo som pocula aj take reci ze nie..a mam pred menzesom tak som ako vzdy neista..to je moja povaha v takychto veciach ale diky:)

mendulik

Ahojte.Chcele by som poradit.Asi pred tromi mesiacmi som prestala brat antikoncepciu ktoru som uzivala asi 4 roky,no teraz mi zacali stasne vipadávat vlasy.Moze to byt tym alebo nie.PORADTE!