Ako si vyvolať menštruáciu?

repka

inac aj tonik je dobry na to... ale aby obsahoval chinin ... a vypit minimalne 2 litre a potom nejake to cervene vino - tiez nejaku flasu :)

Džuli

prosím o radu...menštruácia mi mešká už viac ako dva mesiace...tehotna nemožem byť,nežijem sex.životom..skúšala som horúci kupel,brušáky aj červené víno a nič mi nezaberá..mám dosť napäté bruško..už som aj objednaná ku gynekologovi,ale mám tam ísť až o mesiac a dovtedy by som rada dostala menštruáciu.. vopred dakujem za pomoc

lily433

Ahojte,..
Ja sa chcem spítat,že kolko vína musím vypit abi sa mi spustil menzes?
Robím všetko preto abi som ho dostala ale stále nič :(,...prosím poradte mi

mataBB

bebee to sa neda len tak..ked ti pirde tak ti pride..a neviem naco sa tak tesis..uvidis to ze ked si budes menit vlozky tak budes nadavat alebo aj mozno plakat ze naco ti to je dobre

bebee

ja ju us chcem dostat pomozte mi ako .... este ju nemam ale chcem a mam ochlpenie tam dole ale pod pazuchami nie a aj vytok mam ... mam 12 :( prosim poradte

anjelik9

úžasné otázky týchto násťročných čo si myslia že su moderné pannenky márie a môžu otehnotnieť z ničoho nič...na tvojom mieste by som si najprv zistila z čoho sa dá otehnotnieť aby si otehotnieť nemusela a dovtedy sa radšej na seba len pozerajte a najlepšie z dosť veľkej vzdialenosti bude to pre vás najidealnejšie

S.A

Ahojte. Mám 14 rokov. menzes som už mala. Ale teraz mi nejak meškaju. Asi tak 2 tyždne. MOhli by mi meškat aj preto že som brala antibiotika. Mala som zápal pluc a ležala som v nemocnici. Môže to byt aj preto,?,Prosim neviete nejaky domáci recept na vyvolanie.

za odpoved Ďakujem

LULAIII

ahojte !
a ten čaj s semiačok kôpru :
-zalejem hociaký čaj? alebo iba vodu a do toho semiačka ?
-tie semiačka kôpru treba vypiť úplne všetky ? či nie
a dostali ste menzes ?