Ako si vyvolať menštruáciu?

maruska123

moooonik doktor vie co hovori..ak ti robil vysetrenie-sono napr a nic nenasiel, nepotvrdil tehotenstvo, tak to hormonmi bude..preco by si nemohla mat poburene hormony?

mooonik

ahojte, naposledy som mala menštruáciu 20.septembra a stále neprišla. Tehotná nie som aj gynekolog mi to potvrdil ale nič mi nepovedal na to že mi meška. Len že zrejme mám pobúrené hormony, ale nemyslím si, že je to tým. Mám 20 rokov, brala som antikoncepciu 2 roky, ale už rok aj dačo ju neberiem. Doteraz som mávala vždy pravidelný cyklus a teraz 3 mesiace nič. Nechápem, čo to môže byť ale pochybujem že je to normálne. Navyše odvtedy ako som nedostala som pribrala 4 kilá. Nestretli ste sa s týmto už niekedy?? Poradte prosím ak viete :) dakujem

lolipopp

tak to by aj mna zaujimalo. uz mi meska vyse tyzdna a stale mam pocit ze uz pride no stale nic =( tehotna (dufam!) nie som s priatelom ked sme to skusali tak sa mu ani nepodarilo do mna vniknut ja viem je to absolutne nelogicke ale ked vam meska uz vyse tyzdna menzes tak vam trosku zredne... prosim upokojte ma ze pride =(

sosa

Ahojte, prosím o radu :)Menštruácia mi mešká 23 dní a som zúfala..Posledné 2 dni ma sem tam mierne bolí v podbrušku.Ešte som nemala sex a nemala by som mať ani pretrhnutu panensku blanu . Priatel mi s viac-menej utretou rukou od spermatu prešiel cez povrch pošvy, A bojím sa žeby som mohla byť tehotná.Kedže do takých veciach sa ešte nevyznam :) prosím o diskretnosť :) dakujem

Janka :-***

Takže nemám sa čoho báť ano .. lebo tzeraz to je už 3 či 4 den .. no dakujem a to ked do 15 nepride ta vtedy treba íísť nie..?? číí..??