Ako si vyvolať menštruáciu?

Janka :-***

ahojte mám 12 rokov.. a velmi ma trápy že už asi 1-2 roky mam výtok .. a asi predvčerom ma strašne začalo bolieť brucho a kríže ... ale menzes nikde . Velmi ma trápy lebo už ma nebavi čakat z bolestamičomam robiť..:( :( prosím pomožte mi .:D

Lulu19

Ahojte.
Chcela by som od Vás radu. Menzes mi mešká už dosť dlho ale tehotná nie som... Ako sa dá vyvolať ? som už dosť dlho v strese.
Prosím poradťe

Lou

kiiiiika na oddialenie sú aj tabletky, ktoré ti predpíše gynekológ, ja som mala Lutenyl, i keď neviem, či je to dobré v tvojom veku...

Matej Hricko

ja som preoperovany na zenu s otokovim kanalom ktori mi nahradil vaginu doktor povedal ze je to narmalna procedura lenze
ked placem tak mz tece z vaginy a ja to prave nemozem zastavit POMOC HELLP !!!!

jana ochechu

to je predsa jednoduche ja vztahnem spunt
a tecem jak zarezana , prskam a prskam
a tece a tece 0 pozitiv a to ked mam este nizky tlak pri visokom stromi padaju

kiiiiiiiika1

Ahojte mam 11 a menzes som dostala bohuzial ked som mala 10.Teraz idem ku sesterke a na prazdniny a tentio mesiac som ho este nemala a nechcela by som ho matpri nej neda sa nejako vyvolat alebo oddialit prosim poradte som zufala :(

shauli

Ahojte, tiež som sa nedávno pasovala s meškajúcou menštruáciou a pomohol mi bylinkový čaj v kombinácii Alchemilka, Materina dúška, Medovka a kvet Myšieho chvostíka. Okrem toho sa pridávam k odporúčaniu od Luuu, tanec a vykašľať sa na stres :)

Luuu

Ahojte, mne na vyvolanie menzesu pomaha 4dcl cerveneho vinka alebo disco, tam pohybem trosku panvou a menzes sa dostavi este v ten vecer ani neviem ako :)) a podstatne je , vynechat stres , pretoze sa este viac oddiali:)