Ako si vyvolať menštruáciu?

noja

Ahojte...ja tiez hladam nejaky sposob na oddialenie, ale pisem hlavne kvoli tym citronom...na mna to zabera, aj ked neviem povedat presne mnozstvo, ja mam citrony velmi rada, takze ich jem relativne casto...ale kazdopadne viem, ze to nemusi byt citron ako taky, staci citronada, alebo aj len vela zeleninovych salatov s citronom...podla mna, cim viac, tym lepsie, citron predsa uskodit nemoze :-))) Ale ja by som sa na to aj tak nespoliehala, potrebujem oddialit M o 7-10 dni a neviem, ci by mi na to ten citron stacil....myslim, ze tak do 5 v pohode, ale....takze ja asi radsej vyskusam tie tabletky :-D

Tinuška

V tom prípade je už menštruácia pravdepodobne na ceste :) A keď Ti menštruácia nepríde dovtedy kým sa nedostaneš ku gynekológovi, tak on Ti ju na 100% dá vyvolávaciu injekciu.

jankaaaaaaaaa

lieky na oddialenie menzesu sa daju len predpisat od gynekologa. volnopredajne niesu ziadne. ale aj antikoncepciou sa daju oddialit

Tinuška

milovna Existujú lieky na oddialenie menzesu, nie som istá, ale zdá sa mi, že sú voľnopredajné. Taktiež viem, že sa to dá posunúť aj pomocou antikoncepcie, ak ju užívaš. :)

Tinuška

Džuli tak nestresuj. Buď v pohode :) Meškanie môže spôsobovať aj stres alebo tiež chudnutie. Mne taktiež dlhšie meškala menštruácia bola som z toho celá mimo veľmi som stresovala. Až po dlhšom čase, keď som už nevládala stresovať sa menštruácia dostavila :) Hlavne pokoj.

jankaaaaaaaaa

taketo "babske rady" ako privolat a oddialit menstruaciu vobec nefunguju. menzes je zalezitostou hormonou a to sa tonicom ci cervenym vinom alebo citronom neda. velke davky vitaminu C mozu zmiernit krvacanie ale nie uplne zastavit ci oddialit menzes. ak ti meska menzes tak pomoze len gynekolog,. ak ho potrebujes oddialit, existuju nato lieky ktore predpise gynekolog

milovna

ja zas potrebujem taku radu,ze ideme na dovolenku a v tom case mi ma prist menstruacia,ale neviem ci si ju mam skor privolat,alebo oddialit,tak ak poznate metody ako ju zastavist,alebo privolat tak mi prosim poradte dakujem.pametam si,ze citron je dobry na oddialenie a vino na privolanie,ale nepoznate aj ine?dajuem