Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

evulka

Ja som od aprila 6 mesiacov brala Cipralex a mi to pomohlo.Ja som bola predtym v takej strednej depresii asi rok, kym som sa odhodlala ist k lekarovi.Ale teraz sa mi to nejak vracia.Ale teraz som navstivila psychologicku a vravela, ze najlepsie je zkombinovat lieky a terapiu, tak uvidim.Ma vela pacientov, tak ide az za 2 tyzdne.Dufam,ze sa dovtedy nezblaznim.

Miška

pepe
Tiež som brala remeron.Srašne som od neho začala priberať a mala som zvyšenu chud na sladke.odkedy mi ho vysadili sladkeho som sa ani nedotkla,prestalo mi chutiť a shudla som.a ešte som od neho dobre spala teraz ked ho neberiem tak som hore už o šiestej.

jankahoralka

Trpela som depresiou skoro 4 roky a antidepresíva mi nesadli ani jedny. Az som vysadila uplne vsetky a prestala chodit na kontroly prislo tusim samovyliecenie. Brala som ich tolko, ze mam pecen v kely takze NEBERTE ZIADNE ANTIDEPRESIVA. Radsej si dajte skontrolovat hormony alebo chlamidie pretoze ako nahle som si vyliecila chlamidie tak depresia bola fuč. NAOZAJ

lili

Mne konečne po 5 rokoch diagnostikovali panickú poruchu.začala som brať lieky a konečne začínam mať pocit že sa mi chce znovu žiť. Liekov sa netreba bať, sú tu nato aby pomáhali. Keď si niekto prežije to čo ja tak mu je nejaké priberanie ukradnuté. A tiež sa necítim byť závislá...

pepe

Hmm,presiel som liecbou antidepresivami-Remeron,Citalec...ale nepomohlo mi to.Prave naopak,skoro ma to zrujnovalo,ale nastastie som ich vyhodil skor,ako by som sa na nich stal zavislym.Ake su Vase skusenosti?Ja som uzdraveny antidep.nebol a trpim,ale aspon som to ja a nie oblbnuty drogami.

ondro1984

Caute vsetci viete mi niekto poradi,ja som chodil z dievcatom nieco vyse roka a ona mi dala behom 3 dni co sme normalne vychadzali z nicoho nic kopacky ani neviem preco a teraz ma nenavidi,mali sme nadherny vztah plny lasky ako tak zrazu sa moze zmenit?a este aj v okoli sa chova divne.Moze to mat tu depresiu?

skaaareeeda

je tu taktiez niekto, kto trpel panickou poruchou a bol na liekoch? chcela by som len vediet od ludi, ktori tieto tazke lieky brali, ako velmi su navykove. ja mam obavy zacat brat lieky, pretoze sa bojim, ze sa od nich stanem zavysla a nebudem schopna sa z nich dostat. taktiez by som chcela vediet, ake su telesne reakcie po vysadeni lieku a znasanlivost pocas medikacie. dakujem !!!