Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

veronika

Ahoj Damaxy.Bola som u lekára beriem ráno Fevarin a večer Remeron.Po prípade,keď mám silný atak tak xanax.U mňa je to horšie o to,že mám strach aj vtedy,keď ma len niečo "pichne" alebo keď ma bolí žalúdok tak spanikárim.

simona

dakujem,ze si my napisala budem musiet navstivit psychiatra lebo sa sama toho nezbavim musim sa prekonat aj ked to je pre mna velmi tazke

damaxy

Simonka,máš tažký kus života za sebou,niekto to vie strávit lepšie a niekto má z toho následky.Antidepresíva pokročili a aj lekári majú iný prístup:nepust si to nazad,kedže vieš aké to je nepríjemné ochorenie.

simona

ahojte mne bola diagnostikovana pp pred 6ROKMI dostala som sa z toho az ked som vysadila lieky fungovala som asi rok chodila som do prace starala som sa orodinu ale zomrel my otec a zachvaty sa znova objavili teraz sa neviem odhodlat navstivit doktora vobec nikde nechodim

veronika

Ahojte.Som veronika ,mám 15 rokov a asi 3/4 roka mám panickú poruchu.Neviem s ňou bojovať prosím pomôžte.

damaxy

Janka,preto som ti napísala o nejakú myšlienku,lebo mna tiež nejaké myšlienky pomáhali stavat na nohy,opierala som sa o čokolvek a tahala hore kopcom.Možno by niekoho aj toto mahlo naštartovat.Vieš tie stavy,ked ti je zle a niekto ti niečo podsunie sú na nezaplatenie.Ja ti pošlem jednu.Najdite si aspon jeden dovod prečo sa tešit na zajtra.Ja som dostala také kartičky s múdrymi myšlienkami,každý den som si nejakú vybrala a snažila sa jej zmysel naplnit.Som rada,že si medzi nami a že ti je dobre.

janka

Damaxy, tych myšlienok je veľa. Tu knihu napísal kňaz a je založená na viere v Boha. Mne tá kniha pomohla už po prvých kapitolách. Uvedomila som si, že nie som sama s takými problémami a veľmi veľa ľudí sa z toho dokázali dostať a nestali sa z ních náboženskí fanatici, len jednoducho potrebovali zmysel života.