Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

maťa

ahojte!chcela by som vás poprosiť o pomoc. bola som 2 mesiace PN, a moja obvodná mi už naznačovala, že si vymýšlám. a už mi je nepríjemné sa jej vrátiť a po mesiaci jej povedať, že sa mi ešte stále ťažko dýcha. niekedy si už pripadám, že by som sa mala udusiť. čo by bolo na to asi dobré, aby som nemala ťažkosti s dýchaním. Ďakujem všetkým ktorý mi odpoviete.

karolinka

cavte, moja znama mala panicke poruchy, fobie a zacala brat antidepresiva a tie jej stav zhorsili. Ked ich vysadila tak pomocou psychologa sa jej stav zlepsil. Tiez som mala depku, antidepresiva neberiem, ale moj stav sa zlepsil tym ze som zacala sportovat, pohyb na cerstvom vzduchu, a casto sa stretavat s priatelmi, mala sediet doma a stale nieco podnikat a robit si plany. POmaly ale isto sa to zlepsuje. a jasne aj psyhos pomoze ale je to hlavne na NAS!!!!!!!!!

tomáš

Mám dlhšiu dobu poruchy spánku, tlak na hrudníku, bolesti chrbta. Veími časté sú pocity úzkosti, obava zo smrti. Je to podía zdravého rozumu depka. Čo ďalej. Pomôžte. Ďakujem

erina

aj ja sa liecim na panicku poruchu berim paroxetin uz4mesiac a citim sa ovela lepsie panicky atak som chvalabohu nemala uz treti mesiac nepribrala som ani kilo dufam ze to bude stale lepsie lekar mi vravel ze panicka poruha sa musi liecit aspon pol roka

mirage

Ahojte!Ja mam uz 3 roky diagnozu panicka porucha.Skoro rok som s tym bojovala sama bez pomoci rodiny,priatelov ci lekarov.Nakoniec som vyhladala ako psychologisku tak i nakoniec psychiatricku. Brala som Frontin,Remood,ale tie ma takpovediac otupovali.A teraz beriem Lexaurin 0,5mg 1x denne a nedam nan dopustit.Je pomerne lacny a nepotrebujem nan preskripciu.Da sa dat predpisat ako psychiatrom tak i obvodnym lekarom,ale da sa i volne dostat v lekarni. Stoji cca. 60-66 sk.

kacenkaa2

Ja trpim panickou poruchou uz niekolko rokov,brala som rozne lieky pokial mi to zistili,teraz berie seroxat a je to ovela lepsie.Skusala som ho vysadit a opet sa mi to vratilo.Tak naco sa trapit,ved lieky su na to aby nam pomohli.

silvia

ja beriem na panickú poruchu seroxat, na antidepresíva nevzniká závislosť, takže smelo do toho, pretože viem čo sú to za stavy budem ich brať tak dlho, ako to bude potrebné, ja ich beriem len 2. týždeň, takže uvidím. veľa šťastia

evulka

Ja by som praveze brala lieky po ktorych sa pribera, pretoze sa citim lepsie ked so silnejsia.Ja som vzdy mala malo kg a nemohla pribrat a pri depresii som este viac schudla, takze som mala pomaly 40 kg. Takze budzte radi,ze mate viac.