Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

Bambulka661

ahoj mizu dakujem ti ,pohladam to niekde.ja som uz raz toto vsetko prekonala bolo to strasne ale fungovala som normalne lens a mi to vratilo neviem preco ale ja viem ze to zas prekonam len ma stve to ze je tak fajn pocasie a ja by som aj dakam sla ale bojim sa tak som cele dni doma.

mižu

ahoj banbulka661,ta kniha sa vola ako sa zbavit strachu-sedem principov pokojnej mysle od brendy shoshannovej.stoji 10e.je fakt skvela,vela sa naucis z nej ako prekonat ten skurveny strach.

deni6789

ahoj niko. tak rada by som ti pomohla,preto ze presne viem ako ti je. nechapem vsak preco ti psychiatricka lieky nezmeni,ked ti cipralex nerobi dobre. neskusal si homeopatika? ja uzvam SEDATIV PC,a su dobre. mozu sa kombinovat aj s AD-ckami. len si neprestavaj verit,ze skor ci neskor ti bude lepsie,urcite. som rada,ze pises,ze si tu konecnu nemyslel vazne. ked chces popisat,som na pokeci,deni6789,hocikedy napis. musela som sa sem znova registrovat pod inym menom. drz sa!

Bambulka661

tak ja si ju skusim zohnat...dakujem pekne za rady a ked budem mat cas trosku to prelistujem a pozrem co si pisala :)

rena23

Bambulka, da sa bezne kupit. Viem toho dost, ale uz som to sem velakrat pisala, tak skus pozriet tie starsie prispevky, je toho vela, nechce sa mi pisat stale to iste. A neexistuje nijaky "rychlokurz" ;-), to si musis preluskat sama. Preto by bolo dobre precitat si tu knihu, lebo su tam nie len praktiky na zvladnutie uzkosti, ale pochopis aj podstatu svojej choroby a to je dolezite, aby si proti nej vedela bojovat. Drzim palce!

Bambulka661

rena to si mam objednat ci ju dakde zozeniem aj v nejakom knihkupectve...bo take daco??a ty nevies nejake tie taktiky takto z hlavy??

Bambulka661

joj ludkovia zlati potrebovala by som poradit tie triky ako zvladnut ten strach techniky ako nato ,viem ze ste to tu uz spominali ale je tu vela stranok vobec neviem kde zacat vtom to citat ...ak by mi to dakto vedel tak zhrnut a napisat bola by som vdacna dakujeeem