Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

potockova

zuzanakur co sa tyka toho co som spominala ze si asi ty pisala o tej cievnej prihode nie som si ista kto to pisal, aby som niekoho neurazila :)

potockova

Bambulka drzim palce a kde si? Na psychiatrii v Pezinku? Od jedneho psychiatra som pocula ze su tam skvely, neoblbnu ta len liekmi ako vsetkych BA nemocniciach..

Zuzanakur ja viem ze to je vsetko tazke ale nesluduj sa tak, neries to, ignoruj tu chorobu,, čo sa tyka lexaurinu, mne tiez bolo z neho horsie nez normalne raz, nic sa nedeje, lieky nie su zazrak.. Myslim ze si to pisala ty, co sa tyka tej mozgovej prihody, to som si aj ja stale myslela, raz mi strasne opuchla noha od kolena dole, zlakla som sa strasne lebo teta zomrela mlada na plucnu emboliu a otec ju prekonal a to som este aj fajciarka.. Hned som videla ako mam v nohe zapchatu cievu a ze mi to vrazi do pluc.. Ale chyba nic sa nedeje, co sa ma stat stane sa,, Uzivajme si zivot, mna uz nebavilo kazdy den prezivat chcem ho zit a mali by ste ho zit vsetci,, Nie je to lahke ale treba zmenit myslenie, ak ho zmenime vyladi sa vsetko, ak sa moc bojis o to co ti je viem ti odporucit jedneho vynikajuceho homeopata, ktory ti hned povie co ti je, boli sme tam viaceri a presne vsetkzm povedal diagnozy ktore aj v skutocnosti maju, ja sa chodim k nemu raz za cas preklepnut nech mam klud na dusi, stazi ze sa na to namotam ze ked on povedal ze som zdrava tak som a potom mi je dobre..

Ludia snazte sa z toho dostat, suu to len obyvajne haluze aj ked je pri nich na umretie, nedovolte tomu nech to zije za vas.. drziiim vsetkym velmi palce

monza

ja tiež mám už celý týždeň ťažšie dýchanie, ale vkuse celé dni. Neviem, či to môže byť panickou poruchou, ktorú zrejme mám, ale mám aj mierne zníženú funkciu štítnej žľazy. Tiež mi nezaberá neurol, skôr sa mi stav zhorší. Pri štítnej žľaze môžu byť takého príznaky? Alebo je to tá PP?

zuzanakur

leaaa mohla by si aj mne odpovedat???..:/...prečo mi nezabrea lezaurina ani dizepam, je mozne že tie stavy mam cely den???...:( tie tlaky a mravcenie...

leaaa

Matus no ja sa nakopnem aj sama aj psychologicka trocha mam aj psychologicke knihy uzivam aj lieky ..a ked ma chyti panika ,alebo nejaka uzkost ,strach viem ,ze to je prejav mojej choroby a nerobim u toho horor ..treba sa s nou spriatelit ine nic neostava ..

zuzanakur

ahojte, potrebujem poradit, alebo sa spytat, mam tlak za ocami už dva dni, a taku slabost na hrudi, a tazke dychanie, nepomohol ani lexaurin, a v celej hlave mam tl´ke pulzovanie a tlak, mate to niekto???..ten tlak v hlave mavam od rana do vecera, ma to taha tu hlavu niekde polozit, ale ked si lahnem len sa miesto toho tlaku zmení, nic viac... opakujem lexaurin, ani diazepam nezbral, aeste mi ta hlava trpne..:/

gabi00

ahojte, dnes som bola u nového psychiatra, pretože ten predošlý bol totálne chladný a bez záujmu o pacienta. Veľmi sa mi tento nový lekár páčil, no zneistil ma, keď mi povedal, že tie bolesti hlavy a moje zdravotné problémy by až tak na psychiku nedával. Najmä tie a najma tie silné bolesti hlavy. Spýtal sa ma, že či som si istá že je to "len" migréna. Mna už z tej ľavej strany hlavy bolí aj celé ucho, celá ľavá strana po ústa a aj kr. Neurologička ma však na CT nechce poslať, lebo som bola pred dvomi rokmi. Vraj si to namýšľam. So toho názoru, že keď niektorí lekári zistia že naša psychika je slabšia tak všetky choroby hádžu na psychiku. Neviem už vôbec co mám robiť...ani čo si mám myslieť. Dnes som šla aj MHD-čkou, aj sama na pošte som bola, keď ma ľavá časť hlavy menej bolela. Celkom v pohode. Len tá nešťastná hlava má stále trápi. Mám pocit, že mne už nikto nevie pomôcť. A to mám o dva týždne štátnice a skrz hlavy sa nič nevládzem učiť. A od tej hlavy ma strašne bolí pravá noha - teda presnejšie žily na nohe ale tak silno že nemôžem spať. Dve noci som nespala. Som bezmocná :-(

Matus111491

Ahojte, ako sa máte? Dnes som bol na pohovore o brígádu na leto, keďže mám už po skúškach a postúpil som do druhého (skúšobného) kola. Zvládol som to v pohode. Druhé kolo je v stredu - toho sa trochu obávam. Jedná sa o prácu s ľuďmi, takže som v strese, aby som nemal vtieravé myšlienky a paniku. Vlastne kvôli tomu to aj trochu robím, aby som sa prekonal. Inak sa mám celkom fajn, len som taký otupený, bolí ma už druhý deň hlava a nič sa mi nechce. neviem, či je to z PP alebo to robí to horko... Pekný deň prajem...

Leaa
Závidím ti tú tvoju húževnatosť a odhodlanosť :) Mňa vždy nakopne psychologička, no vydrží to asi dva týždne.