Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

leaaa

mizu nevsimat si ruku ,ze trpne a povedat si je to prejav uzkosti to prejde uzkost ma tlaci aby som sa strachoval ,ale uzkost je uzkost ona odide lezis pustis si hudbu pocuvas pesnicky a nevsimas si bolest ruky a ta uzkost sa po chvile stiahne ...ona ta pohana aby si zacal panikarit lenze ked zacnes panikarit a uzkcost zacnes brat vazne a budes panikarit a rozmyslat nad roznymi ochoreniami napriklad ma chyti porazka telo to nezvladne tak len tu uzkost udrzujes a ked si povies jezis moje telo to nezvladne je to uzkostna myslienka na ktoru zacnu navazovat dalsie a pekne sa nam uzkost rozsiruje a bude castejsia ...nesmies si to vsimat mne trpla ruka busilo mi srdce strasne som si to vsimala zadychavala som sa som hned myslela ze umriem porazku dostavam najprv ze s tlakom nieco mam potom z dychanim bola som aj u lekaroch potom mi zistili s krcnou chrbticou rozmazane videnie mam a povedala som si kaslem na teba ked prides tak aj odides ked pride poviem si je tu ona prejde dalej sa nesnazim mysliet a hlavne nemyslim a nepouzivam uzkostne myslienky typy jezis teraz zomriem teraz mi trpne ruka jezis ako mi busi srdce nepouzivam tieto myslienky poviem si prejde to a lahnem a pustim hudbu nesmies si nijake ine choroby namyslat ked to pride ze telo skolabuje a taketo myslienky pouzivat tym ju len udrzujes a ona ma sancu prostrednictvom uzkostnych myslienok sa rozrastat a viac vyvadzat a spustat sa castejsie..ked ti to nepojde uskutocnit co som ti napisala tak zajdi k lekarke nech ti predpise AD ..

zuzanakur

ahoj ľudia, mižuuu ja som z PP tiež nespala, tak si pre Boha daj niečo na spanie a je to, netýraj sa, Leaaa ma pravda nebáť sa liekov ja ich tiež budem kšudne brať, len nech mi je ok...gabi yie tlaky su u mna zname, aj ja to mavam, mavam bolestu aj 14 dni, take tlakove, a taktiež to mam skoro každe rano, tiež mam tlaky a necitlivost lavej strany hlavy až mi byva na omdletie a do toho mavam mravenčnie, vraj je to zo psychiky, tiež som mala pri tom navaly tepla a hrozne, a mdloby a tak, rana mam hrozne, to sa by som si tu hlavu odrezala jak mi je spatne, tlake, meravenie, necitlivost, navaly, mdloby...proste hroza, a tiež to mam v krku...

no a dnes by som sa chcela opýtať schudla som a vážim 44 kil, mam taky problem, ze mi velmi bušá lava krčna tepna a mam tam taku necitlivost, dalej busi srdiecko, slabost v lavej nohe a na bruchu mi silno pulzuje, normalne to aj vidno, to mi je potom tak blbo na celu lavu polovicu tela, pomoooooc, to čo je??..:///...

gabi000

kocicka...viem že bolesti hlavy sú na zúfanie, teda aspon tie moje.....ale žiť sa musí...si určite mladá, prejde, prebolí

gabi000

mižu ja som po ockovej smrti nespala týžden...ale vôbec.....som bola unavená ako troska...a potom mi spánok prišiel a "dospávala" som aj poobede...neboj, aj tebe príde naspäť spánok :-))) vydrž.

...ale mna už 8 dní bolí hlava a teraz mi ľavá strana strúpa a tlačí do spánkov...preto sa tak bojím....no nešla som na pohotovosť...nejak do rána vydržím a určite nebudem spať ani ja...a zajtra doobeda príde priateľ. Nebudem mať už potom taký veľký strach ako ked som teraz sama...

mižu

gabi000 to mas dobre ze spis a nemusis sa bat to je len tvoja panika ziadna mozgova prihoda anic take a j ja to mavam ze mi strpne pol hlavy a lava ruka ale potom to prejde ale teraz ma trapi to ze neviem v noci spat co som nikdy stym nemala problem a j s panikou ja len dufam ze ma to prejde ze to je len docasne kupila som si lieky na spanie na prirodnej baze tak uvidime co to spravy.ale neboj to trpnutie je v pohode to ma asi kazdi kto ma tuto hnusnu poruchu.

kocicka

Zomrela mi mama,a boli ma hlava uz tri mesiace a bolia ma aj spanky,pycholog mi nepomaha ani liecitel ani lieky o mam robit,posmievaju sa mi,bojim sa a hcem sa zabit,pomocte mi prosim

gabi000

prosím, napíste mi niekto ohľadne tých bolestí hlavy a tlakov do ľavej strany... bojím sa...hlava sa točí, na vracanie, teplo, neviem či mám ísť na pohotovosť alebo to prejde. Napište niekto

gabi000

mižu, ano v noci spím, aj ked tieto posledné noci prespím asi tak 5-6 hodín. Bolesti hlavy mi to nedovolili. A teraz tie hnusné pocity že dostanem m. príhodu :-(((... Také tlaky do lavej spánikovej časti stale mam. A tak sa bojim. A to som tu sama v byte do zajtra :-((( Dufam že prežijem noc.