Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

opilec

naliepsie je na panicku poruchu alkohol.ked som pod vplyvom ziadna pani panicka ma nenavstivy.lebo sa neodvazi. ale fakt)!!

zatrateny22

kto mi poradi. ... mam panicku poruchu .liecim sa. som mlady muz. 36r.strasn.e sa snazim .uz mi bolo fajn .strasne som sa tesil a naraz mi nasli zhubny nador na semenikoch.bola to strasna rana!!! rakovina.ako sa mam s tym v vysporiadat.da sa to vobec zvladnut tie dva chorobi. som uz v koncoch.

Bambulka661

noAo ja si myslim ze by si mal skusit lieky nejake Ad ja som mala to iste co ty a uz je mi lepsie objavi sa to raz za cas a to som na zaciatku liecby...teda zacali mi zaberat lieky...a je to uplne iny pocit ako ked mi byvalo zle...ale dost som si vytrpela...ale zasla som za odbornikom.umna sa to objavilo uz druhykrat za zivot vzdy po nejakom obdobi velkeho stresu ale naozaj velkej zataze ktora sa nedala uz zvladat len uz necem aby sa mi to opakowalo ...budem sa snazit vyhybat sa stresu atd atd....

noAo

gravity dakujem že až jeden sa mi ozval :D ale nevadi potesil si ma aj tak.. kolko mas rokov a kolko to uz mas?? hmm... jak si sa dokazal zbavit tej derealizacie ? aby si ju mal iba cca 2 dni domesiacu ?? ja ju mam kazdy den mono polku dna ..a uplne ma to niči dakedy je to lepsie dakedy horsie.. ale ved to tak byva kazdemu .. raz tak raz tak.. ja som tiez bez liekov.. len sa bojim ked to mavam kazdy den.aby to neostalo chronicke..

Bambulka661 som na tom s tým myslením podobne. ako ked si takto predtavím buducnost : /

Bambulka661

ahojte,myslite ze ked mame depresiu a panicku poruchu a ked sa to ako tak napravi liekmi ze sa to neda vyliecit uplne?ze sa nam to bude neustale vraciat a vraciat??a opakovat?to dufam ze nie lebo z takeho zivota ma asi porazi ....

mozno-

vam to pomoze-poniektorym...

Známy lekár dr. Wagner-Jauregg píše:

"Dve tretiny nervovo chorých, by sa nedostala do nemocníc, keď ich oblíčky by boli zdravé. Mnohým chudákom, ktorých trápi depresia, klamné predstavy, záchvaty zúrivosti kvôli poruchám oblíčiek dnes už odporúčam kúpeľ prasličky. Pomocou kúpeľov sa mnohý vyhli nemocnici.V takýchto prípadoch, pri kúpeľoch je odporúčaná konzumácia aj čaju prasličky ráno a večer s 1 šálkou.

gravity

noAo, všetko, čo spomínaš, sú typické príznaky panickej poruchy, vrátane strachu, že máš schizu. každý to má namiešané inak, u mňa je napríklad najčastejším prejavom derealizácia. vracia sa pravidelne tak raz do mesiaca, na dva dni, potom sama odozneje. už som bez liekov, takže keď príde, snažím sa rozptýliť a nepozorovať sa, aby neprešla do panického ataku. zatiaľ sa mi to darí, dúfam, že aj bude :)

NANSI

Bolo to už aj trochu lepšie, ale nie veľmi. Motolice sú na dennom poriadku. Vždy keď sa mi začne točiť hlava užívam lieky na ukľudnenie-neurol.Za nejakú pol hodinu mi to trocha prejde, ale zasa to príde takže nič moc.