Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

mirusko

nansi
mas tie iste priznaky co ja.musis sa naucit stym bojovat.ja beriem cipralex.nevsimaj si ked ti pride zle,viem,ze sa to vzdy neda.ale inac sa dalej nepohnes.nechapem teraz ci ti to zacalo pred 27 rokmy alebo pred 27rokom zivota.lebo ak to mas tak dlho,mas to uz chronicke.skus si vybavit liecenie,tam ta daju dokopi.aspon co mam znamiych a boli tam.ale hlavne musis ty na sebe popracovat.viem lahko sa to vravi,ale mam to iste a kym som nezacal na tom pracovat ja a menej sa vsimat,je to ovela lepsie.jasne,ze su chvile ked sa to nedari ani mne ale aspon sa musis pokusit.bude ti aspon o trocha lepsie.viem,ze niektore dni su na nezvladnutie ale je to len v nasej hlave.najdi si nieco prijemne kde sa odreagujes a ked to na teba pride zacni robit co mas rada a misel zamestnaj tym.mne to pomaha.niekedy menej a niekedy je to super.skus a napis ako ti to ide.drzim palce.

noAo

ahojte... PROSIM UZ MI ODPOVEDZTE AJ NA MOJU OTAZKU.. vzdy sa snažím opýtat..a vždy ma obidete.. mávate aj niekto derealizáciu? alebo depersonalizáciu? poruchy vnímania? konkrétne tieto 2..a ptm ešte pocity na odpadnutie.. alebo strach ,že máte schyzofréniu .. ja som si stále neni istý či ju nemám..lebo volakedy mi býva až moc príšerne...vopred dakujem

depka33

nanci podla toho co rozumies pod liecitelom. lebo napriklad aj tu na tejto teme niekde dalej som citala o jednej psychologicke co lieci alternativnou metodou. ale je to psychologicka.

hortenzia313

NANSI Myslím si že s týmto naším ochorením žiaden liečiteľ nepomôže je treba sa naučiť s tým žiť a buď veľmi opatrná ak sa aj pre nejakého rozhodneš aj tak Ti nepovie nič iné čo už vieš ja som vyhodila neskonalé množstvo peňazí za,,zázrak ktorý neprišiel,,.........

hortenzia313

NANSI a to stýmito príznakmi bojuješ už toľko rokov vôbec žiadne zlepšenie?
Ako zvládaš tie motolice?

patrycja

Vitajte

Som poľských Ako viete, v Poľsku, to je nezákonné interupcia
Hľadám na klinike / nemocnice, ktorý vykonáva interupcie.
Bych pridať do 21 rokov Som 6 týždňov tehotenstva som zdravý.
Moja rodina a finančná situácia nie je dobrá. Prosím napíšte, koľko to stojí v eurách interupcia Ak nemôžete urobiť Uveďte, prosím, na adresu kliniky / nemocnice, blízko poľských border'm z Gliwice
Veľmi vás požiadať o pomoc
ospravedlňujeme sa Vám za štýl a pravopis, ale to bola preložená do google.

NANSI

Začalo sa to pred 27. rokmi búšením srdca a následne na to som odpadla. Sú to hrozné pocity búšenie srdca, motolica, zvracanie, triaška,aritmia, vysoký tlak , úzkosť , strach zo smrti, slabosť v nohách rukách, ako keby som mala každú chvílu odpadnúť.Brala som seroxat, ale som priberala. Som už z toho všetkého znechutená, lebo takýto život neni o ničom.

Bambulka661

mirusko,tak uz potom chapem preco mne v nemocnici zacali lieky zaberat skor (kedze som nefajcila) a ostatnym az po dvoch tyzdnoch....fiha,tak ja sa to pokusim obmedzit ale nefajcim vela...tak 5 denne...ale 2mesiace som nefajcila...a aha uz som zas vtom...tak ale viacej mi zalezi samozrejme na zdravi,,skusim sa to opytat aj mojej psych....ale dakujem za radu

mirusko

bambulka
nevravim prestat ale obmedzit.ja tiez fajcim.vravela mi psichiatricka,ze az o 40%.ale moze to byt.aj ked si prechladnuta,tak ked si fajciar,musi ti dat vecsiu davku alebo ti do dlhsie trva kym zaberu