Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

potockova

marcelina78 ďakujem, ale bez tých liekov som už druhý krát a bojím sa, že ich bude treba keď to bude zas na nevydržanie, teraz som ich brala len 4 mesiace, ale mala som z nich nenormálne migrény, nedalo sa tak žiť.. čo sa týka psychiatra, tiež som nemala z toho dobrý pocit, aj preto som sa rozhodla s tým seknúť a keď som videla ako na mojej mame skúša kombináciu všetkých liekov,, tak to sa mi tiež nepáčilo.. potom to tak aj dopadlo, čo sa týka "prírody" tiež som toho názoru, mám za sebou x liečiteľov, akupuktúru za nekresťanské peniaze, homeopata ku ktorému chodím dodnes :) Síce s týmito stavmi si moc rady nevie ale keď mám niečo naozaj fyzické neuveriteľne mi vždy pomôže tak sa chodím k nemu raz za čas preklepnúť aby som mala kľud na duši, že som ok a ešte neumieram ;) posledný liečiteľ bol najvtipnejší p. Hornáček, možno niekto aj pozná, ževraj pomohol dosť ľudom, neviem, na mna nenechal dobrý dojem, stále mi rozprával len o sexe, celá jeho diagnostika spočívala v tom, že sa ma pýtal čo mi je a nič mi aj tak nepovedal a liečenie prebiehalo tak že mi hodinu vtieral do hlavy nejakú gebuzinu, nechci vedieť ako vyzerali moje vlasy, s plačom som odtiaľ išla, lebo rozčesať to nešlo a vytrhala som si pritom polku vlasov.. ale tak zúfaly ludia robia zufale veci, čo by som k sebe niekedy aj prirovnala :)

monza

Ahoj Marcelina, ja mám doma 5-HTP, ale chýba 8 tabletiek /112 tabl./Ja som začala brať v apríli, ale potom mi nasadili neurol, tak som nepokračovala v liečbe s 5HTP. Keď myslíš môžem Ti to zaslať. Dátum spotreby je do roku 2015.

marcelina78

caute vsetci,
POTOCKOVA v prvom rade gratulujem, ze si bez liekov, super, drz sa, zvladnes to:D
no pred piatimi rokmi som sa liecila na paniku, spustila sa po smrti blizkeho cloveka ale vlastne prvy atak som mala na dovolenke, povypiti silneho dvojiteho espressa a uz to islo, nevedela som , ze je to psychika....pol roka som brala citalec, potom som si ho vysadila a tiez hnus jak mi bolo, ako na vlnach a klepalo ma, chvenie, zasklby, jeden liecitel ma z toho abstaku vysekal...teraz zas uzkosti silne, depka, nemohla som spat, jest, tusim horsie ako panika...beriem 2 mesiace skoro mirzaten, chviliu bolo lepsie, ale teraz zas uzkosti, strachy silne, ale aspon spim, dnes som sa nasrala, na kontrole u lekarky, ani ma nepocuvala, mala ma na salame, dala mi zas tie iste lieky a bola arogantna, cakala som iny pristup, pripadne zmenu liekov, nech sa necitim ako zombie ospaly a pritom vystraseny a uzkostny, ale nezajem, zas tie iste pirule. dnes som sa rozhodla, ze uz tam nepojdem, koniec, takychto lekarov arogantnych, co si ta ani nevypocuju, neporadia , len vytahuju zo suplika pirule ja podporovat nebudem, aj tam zavolam a poviem jej to, ked najdem lepsieho lekara. mam 100 chuti s tym seknut a venovat sa len prirodnej liecbe, som silno znechutena...
Co sa tyka toho Jamiesona a Stresson, poradila mi to tiez jedna numerologicka , ze je to velmi dobre. Navyse Jamieson vyrobky su cisto prirodne, bez pridavnej chemie narozdiel od inych vitaminov, hovorila mi to aj pani lekarnicka. Ja teraz uzivam detox medicinu Joalis od liecitelky, uvidime ci sa bude lepsit...A to 5 HTP sa neda objednat u toho RNG co sa tu objavuje na diskusiach? Myslim ze ma aj svoju stranku, kde to ponuka, mozno by ti to vedel zohnat.
Drz sa Potockova, aj vsetci ostatni....

potockova

marcelina78 vysadila som ich už v júli ani nie do mesiaca, prvé dva týždne boli strašné, čo to so mnou robilo, také pocity elektrického šoku, vždy som sa len zbadala, že mi úplne trhá telom, ale keď si telo zvyklo bolo to už ok :) 5THP som si chcela objednať, lenže nejako som si zablokovala paypal a nechce mi brať moju kartu na zahraničné platby takže som to nakoniec nechala tak a kúpila som si stressease od jamiesona.. mojím najlepším "antidepresívom" bola dovolenka, na ktorú som sa strašne bála, že budem ďaleko, prvý deň príletu bol strašný už ráno ma chytila strašná migréna, 4 hodiny v lietadle som ako tak prespala a celý deň potom na izbe, ale od druhého dňa som si to začala užívať, môžem povedať že za celé dva roky čo mi toto otravuje život mi tak dobre nebolo, chodili sme na výlety, ponocovala som, sem tam pila alkohol a na druhý deň som normálne fungovala, psychologička mi odpuričila na základe tohto zmeniť komplet svôj život, zmeniť prácu, odsťahovať sa od rodičov, možno by to aj pomohlo :) Mamina tiež berie lieky, a strašne mi to vadilo, skúšala na nej stále iné lieky a vyvrcholilo to tým, že sme ju viezli na pohotovosť s infarktovým tlakom, ktorý jej spôsobili lieky.. marcelina78 a ty sa máš, čo je vlastne tvôj hlavný problém, nechce sa mi to tu čítam pozadu :)

fidorka 2

Ja som skúšala to 5 HTP ale mne to vôbec nezabralo a ani St. Jons Wort. O metóde EFT som ešte nepočula, v čom spočíva?

marcelina78

Ahojte, citam tak postupne tuto diskusiu, je toho vela, bohuzial ,bodaj by nebolo a aby sme diskutovali na veselsie tema...
POTOCKOVA ako sa zadarilo s vysadzanim? hadam si uz v pohode, pises. ze chces vyskusat 5 HTP, ja som strasne zvedava, ak to niekto vyskusal, ci to naozaj pomaha, prosim napiste kto ma skusenosti.
Vdaka..

marcelina78

Monza mozno to mas ozaj len z alergie, uvidis v zime...My s touto diagnozou mozeme mat len obycajnu bolest hlavy, zle sa vyspat, zle od zaludka a uz panikarime, ze to robi psychika a lieky...Ved to pozname..Ale zas ked ti staci pol tablety ,naco sa dopovat tri krat denne celou, zvyka sa velmi rychlo, odvyka tazko...Mne predtym stacilo len rano jeden xanax podla potreby a cely den som bola v pohode a veru poviem ti, po dvoch mesiacoch ked som si ho nedala, som sa pekne klepala..Doktorka mi povedala, ze "vy ten xanax naozaj asi potrebujete a dala mi dalsie dve krabicky, tak som povedala sama ze stop a tak som si postupne vysadzala a potom bolo fajn, ved uvidis, drzim palce:D
Napr. teraz mam inu lekarku a ta mi ho nedala ani v zaciatkoch, ze mam vydrzat, lebo je to navykove..Kazdy doktor iny...