oslabena imunita

otazky

Citujem z inej témy: Ako posilnit imunitu bez liekov?
Marosko-n
15.03.2017 20:35:09
Všetky študie sú vlastníctvom objaviteľa a sú určené pre prípadný odpredaj objavu a technológie.

Marosko-n
15.03.2017 21:54:24
Možno som sa zle vyjadril ale je to praktická štúdia o účinkoch na ľudské telo, je to súhrn účinkov v praxi overených. Kto ako to nazve , je to jeho vec.

Marosko-n
15.03.2017 20:57:12
Asi pred 12 rokmi sa poslalo do SAV , správu o učinkoch BLV , jednej vedúcej , Potvrdia nám ,že tie vlastnosti zabijú všetky rakovinové bunky aj patogény. ale ani si nevyžiadala vzorku na odskúšanie. Pišem to tu až asi 6x v príspevkoch.
Ostali sme sklamaní a objav sme si nechali pre seba. Mnoho ľudí nám prišlo sa liečiť, ale keď to poisťovňa nezaplatí, tak budú radšej chorí.
Jeden pán, chodí pravidelne na dialyzu ale ešte trocha mu fungujú ľadviny, povedali sme mu, že do 2-5 mesiacov bude zdravý, viac sa neukázal.
BLV liečvú vodu máme len pre tých, ktorý chcú byť zdravý.

Narozdiel od tvojej BLV má prírodný betaglukán ako také overené účinky na imunitu. Dokonca má slabé, ale predsa tzv. imunomodulačné účinky, ktoré zvyšujú imunitu. To zvýšenie imunity síce nebolo potvrdené u zdravých ľudí, ale vždy je to viac ako tie tvoje tajné štúdie.
Betaglukány sa nepredávajú ako lieky, takže farmabiznis ku nim nepleť. A navyše sú aj slovenské. Síce nie rýdzo slovenské ako ten výnimočný objav Johanesa Klaidersona. No ako by si chcel zakázať hubám rásť mimo územia Slovenskej republiky? Pretože áno, tento betaglukán sa nachádza v hubách. Inak tie sa nachádzajú aj baktériách, kvasinkách či cereáliách (ako je napríklad ovos, jačmeň, pšenica, raž). Ale tam už ide o trochu odlišné polysacharidy.

Marosko-n

Vážená maminka45

Treba lepšie študovať, venovať sa aj málo publikovaným vedeckým štúdiam z celého sveta a v rôzných jazykoch a v rôzných vedeckých oboroch. A ak nie je niekto obmedzený, tak aj na dačo príde, niečo si dá do kopy, potom sa občas natrafí aj na objav tisícročia.
Už som to tu písal, že aj v ovocí aj v zelenine, rastlinách je tá BLV životodárna energetická voda, ale len pár - 4-8 hodín od odtrhnutia alebo vytiahnutia zo zeme.
Ak sa preruší spojenie so zemou, stromom, tak sa Voda mení a už neni liečivá so živinami v rastline,ovocí.
Aj vitamín C21 je podľa Vás výmysel !!!!.
Nachádza sa v rastlinách, ovocí no je veľmi liečivý, lebo kým je spojený s BLV vodou je liečivý a aktívny,
Akonáhle sa stratí životodárne spojenie BLV voda zmení svoje vlastnosti a C21 sa rozpadne a ostane ,len vitamín C. Maďarský vedec to objavil , je o tom v lekárských knihách napísané z roku 1943 na Slovensku, múdri lekári, čo, lepšie študovali o tom vedia.

Treba šudovať pani mamička45 toto sú len, závery účinkov BLV iečivej vody.
Keďže BLV liečivá voda je nestabilná a nedá sa stabilizovať, to Vám povie každý chemik, tak sa nedá vyrábať na sklad. Preto je len na objednávku, priamo z výroby ku objednávaťeľovi.

maminka45

Tvrdis ze vedecky dokazane. Ano? No tak sem s tymi dokazmi. Keby to bolo vedecky dokazane a ma liecive ucinky tak je uz vedena ako liek. A ona este nie je vedena ako vobec nic. Takze podla mna nema zmysel sa nad tym vobec nejako pozastavovat. Radsej budem brat na imunitu nieco coho ucinky su dokazane ;)

Marosko-n

16 rokov som nebol u lekára, ani jednu zimu som nekašľal ani nesmrkal, ani horúčky celá rodina nemála.Overiť sa dá u obv.leara.
Stále pijeme BLV liečivú vodu ani cesnak ani iné imuno lieky nepouživame.
Jednoducho zázrak tisícročia. Lenže Slováci radšej veria Farma -firmam a tak zdravotníctvo dáva 1/3 financii na lieky, včera to hovoril minister zdravotníctva. Keby užívali BLV vodu, tak na Slovensku by Farma-fimy skrachovali. A ľudia by boli zdravší. A miesto maródky by mali zdravotné dovolenky !!! Aj u detí by bolo menej chorôb alebo vôbec, lebo maminka upravuje pre dieťatko BLV vodu, vedecký dokázané, a táto voda po narodení ochraňuje bábetko minimálne dva týždne . Toto už vedci vyskúmali a je to dokázané.

dadusdus

patulik to celkom si sa zahrávala so svojím zdravím, keď si to takto riešila. Problém s imunitou nie je sranda a tento problém treba liečiť liekmi, ktoré sú priamo na to určené. A nie rôznymi kadejakými doplnkami, čo sa snažia hrať na niečo čo nie sú ;)

mjanik

imunitu možno posilniť viacej spôsobmi:1,priamo podporou imunity
2,posilniť pľúca
3,posilniť krv
4,posilniť iné oslabené orgány

Petanka788

Nám doma pomohli Immune Akut cmúľacie tablety s bazovou príchuťou. Manžel a aj ja sme mali problém s častými chrípkami, kašľom a nádchami. Immune Akut si dávame aj keď cítime, že na nás niečo lezie