Otázky na RNG

RNG

Propolis som vzdy uzival len ustne, tak isto som ho nalozil do alkoholu ale potom cele rozmixoval a pridal do drinkov. Co to urobi povrchovo v nose, nemam ani sajnu, neviem nakolko je to antimikrobialne a aku koncentraciu z toho sliznica znesie. Ale nesiel by som s roztokom velmi nad 5% alkoholu, lebo to uz zacina na slizniciach palit.

orol

Som zabudol, mám propolis vylúhovaný v 60% liehu. Keď ho zriedim, môžem ho zastreknúť hlboko do oboch nosných dierok ??, resp. čo sa môže stať ? Vďaka.

RNG

Nuz vypary aromatickeho oleja z oregana mozes pouzivat v nizkej koncentracii na inhalovanie=vdychovanie cez nos a do pluc.
A miesto draheho inhalatora si mozes vyrobit lacny z papierovej trubky, na ktory nakvapkas 1 a viac kvapiek oreganoveho oleja a cez nu dychas nejaky cas, tj aj ustami, aj nosom na striedacku.

orol

Pozdravujem Ťa váž. p. Ing., osvetli prosím bližšie "stredný rad" príspevku o 18:19, nepochopil som tú techniku.

-máš nejaké nové informácie, kde sa dá ( swanson viem ) kúpiť lyofilizovaný aloe vera prášok ?

RNG

Kiko, kazdemu bez vynimky odporucam doplnat to co podla novsich vedomosti niektorych lekarov mame v nedostatku, tj nie nedostatok voci archaickym tabulkam odporucenych dennych davok z roku 1948, ale novsich casto ovela vyssich davok, ako tieto zastarale tabulky, ktorych sa dosial lekari krcovite drzia, a nechcu prijat vysledky novsich vyskumov.
Opakujem , doplnajte si zinok(30 az 50 mg)
, selen(200 az 600 mikrogramov)
, jod (2 az 6 mg minimum)
vitaminy C(3 az 5 gramov)
E 200 az 800 IU,,podla potreby)
D-3(2000 az 5000 IU podla potreby)
Mikrovlakniny , 15 gramov plus zmesy)
a obcas nasadit probiotika, lebo ani tie dnes zo sterilizovanej potravy a z poli znicenych umelymi hnojivami nedostaneme v dostatku.

RNG

Nuz kvaplky roztoku citricidalu mi zatial vzdy pomohli, 3 x denne par kvapiek do kazdej nosnej dierky, v leze, s hlavou zaklonenou co najviac dozadu, aby sa to dostalo aj do celnych dutin, kde sa mnohe kvapockove infekcie rozmnozuju a drzia aj dlhe mesiace a odtial s hlienami nakazia mandle hrsdlo priedusky pluca a dokonca cez Eustachovu trubicu sa mozu pri kasli dostat aj do strednho ucha.

Dakedy pouzivam aj jednoduchy inhalator, papierovy trubku z toaletneho papiera alebo kuchynskych utierok na ktoru dam par kvaliek oreganoveho oleja(mozes napr prepichnut kapsulu firmy NOW)a dycham cez nui striedavo ustami a nosom.

Kedze dnes su rozne infekcie z typu,co sa maskuju(L-formy, mykoplazmy, biofilmy atd) tak odporucam pouzivat odmaskovac/odhlienovac, formu aminokyseliny NAC(n-acetyl cystein , davka 2 x 600 az 1200 mg)), lebo s odmaskovanymi infekciami vie aj telo ucinne pracovat, aj mnohe lieky alebo antimikrobialne do nich vedia ucinne preniknut.

kiko123

dakujem za odpoved ale som chcel vediet ze ked budem mat vitamin C zvnutra ..ci z jedla alebo tabletiek ci sa cinnost kolagenu zvysi ...popripade co by som mal jest pre zvysenie vitaminu C v tele ...nejake potraviny ovocie zeleninu ??

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

RNG

Vitamin C sa dava podavat aj miestne, transdermalne/cez kozu,
urob si zmes kokosoveho oleja, praskoveho cukru, vitaminu C vo forme tukovej=ester C palmitate a zmes konzervuj par kvapkami citricidalu.
Nanasaj na jazvy na noc