Otázky na RNG

RNG

ivva, ked chces vediet, z coho ti je zle, neber ich naraz.
Viackrat som spomenul herxheimerovu reakciu(reakcie tela na privela vybitych bakterii naraz).
A upozornoval som, ze mnohe nove jedla alebo doplnky(taktiez lieky) treba zacat brat v nizzich davkach, aby si telo mohlo zvyknut.
A hodne vody.
GSE sa nebere na celkom prazdny zaludok.
Je urcite mnozstvo ludi, co maju reakcie na hubove extrakty a kvasnice(neschopnost stravit manoprotein)

959

Dobry deň,RNG.Srdečná vďaka za poradenie. Iste sa Vám čká, lebo Vas spominam v dobrom ako mojho zachrancu každý deň. Takže minulý týždeň som si bola kupiť ten BETAIN HCL ako ste mi poradili na ten žal. a pomalé trávenie. Užívam ho týždeň a normalne tomu neverím, ale keď si dám po každom obede 1 tabletu, do 15 min. mi nič nie je, žiadna ťažoba, pocit plnosti.Ani nafuknutie. Dokonca na sebe pocitujem akesi prebudenie, vačšiu chuť do života, viac energie. Popritom denne beriem aj ten zelený jačmeň a kupila som si u vas aj tie probiot. kultury.Len mi prosím poradte, kedy ich mám užívať-rano, alebo večer.
A ešte raz Vam z celeho srdca ĎAKUJEM, lebo už som bola bezradna a lekári mi nič na to nedávali, nanajvýš pancreolan, ale to bolo nanič.
A ešte niečo: dnes som si bola kupiť tu soľ v Bille na tu moju zniženu hladinu draslika, ale tá soľ je v polkilovom sáčku za 25 Sk a jej zloženie je: 58%NACL
38%KCL
ostatok jod.
Inu nemali, iba tutu jedinu čo obsahovala draslik. Tak sa vas chcem opytať, je to ona? A stačí mi ju uživať iba pri varení? Piť ju nemusim na doplnenie draslika?
Vďaka za všetko.

ivva

Táto téma mi padla vhod. Mne býva zle z GSE. Aspoň myslím, že je to z toho. alebo možno aj z imunoglukánov (100mg)?
A mám gastritídu. RNG, mohla by som to GSE užívať aj tak, že ráno naraz niekoľko kvapiek, potom naobed a večer? Alebo to nemá potom taký účinok ako keď popíjam 30 kvapiek za deň? Ďakujem

RNG

este na tie oci-bolo tu zopar tem na tlak.
Osobne sa s tym nezaoberam. To je ciste zalezitost pre lekarov.
Jedine tu spominali chybu merania tlaku ked ma niekto zhrubnutu rohovku.
Odporucam cistenie ciev(lecitin) a antioxidanty(lutein, vinpocetin,extrakt z hroznovych semien, vitamin E a C...
A utekam do roboty

RNG

Este na ten zeolit: zeolity su qbsorbcne materialy. Obycajne sa pouzivaju ako zlozky protihnackovych liekov(podobne ako aktivne uhlie-Carbantox-Citrocarbon).
Specialne supermale ciastocky-tekute zeolity, sa dostanu aj cez bunkove steny a absorbuju=odmoruju v celom tele.
Su patentovane v USA ako protirakovinny prostriedok(rakovina vznika hlavne zo zamorenia)

RNG

lenca, ten papajovy enzym je slabucky.
Bolesti zaludka z enzymov su obvykle pri eroziach zaludocnych stien alebo zaludocnych vredoch. Daj si vysetrit , ci nemas Helikobakter.
Zdravy zaludok by nemal reagovat na proteolyticke enzymi
A to Wobenzyme je pomerne slaby, preto na ucinok sa musi brat tak vela piluliek z neho.

lenca

ak si tu RNG, tak mi prosim ta odpovedz :-)
od Wobenzymu mi byva zle, takisto nemozem jest ananas, uplne ma poskruca od bolesti - Wobenzym obsahuje v jednej tabletke - bromelaina 45 mg . Ked si kupim tvoje enzymi /hovorim o papajovom enzyme plus ine enzymy- na podporu travenia za 90SK/ , kde obsah bromelainu je 3mg v dennej davke, tak pri takom malom mnozstve by mi nemalo byt zle, ze???