Otázky na RNG

959

RNG,normalne som sa nad tvojou odpoveďou pousmiala. Si strašne zlatý.Jasné, že som zvedava.Som drzá,že?
Ale až ti to nerobi problém a nnechceš ostať v anonimite, tak mi tie fotky pošli. Budem veľmi rada.
Vieš, jasom typ človeka, ktorý je normalne chorý, keď si s niekym piše, alebo telefonuje viackrát a neviem, ako ten dotyčný vyzerá.Iba tak si ho potom predstavujem, že aku ma asi podobu.
Som proste zvedavá, ako asi každý človek
OK,tak pošli, opíš, kde si a ja ti napíšem, či si sa aspoň kus priblížil mojim predstavám o tebe, že ako asi vyzeráš.
Teda ak možem.Vďaka.

issey

RNG akurat som bola v lekarni a kupila som probiotika LINEX na doporucenie lekarnicky. Zial som zistila, ze by to nemal uzivat clovek, ktory je precitliveny na mlieko a mliecne vyrobky.Mne zistili alergiu na kravske mlieko. V zlozeni lieku je spominana ale laktoza, na ktoru alergicka niesom. Myslis, ze mi ten liek moze uskodit?

RNG

tina, moze to mat hromadu dovodov, od alergii po rozne infekcie.
Ja na to pouzivam parkrat denne spray koloidnej striebornej vody.
Ten adresuje skoro vsetky mozne infekcie a pomoze vymyt alergeny z oci.

RNG

959, ked si velmi zvedava, tak napis e-mail adresu a poslem ti z tej navstevy fotku, teda nie zo saly, ale z privatnej party s delegaciou, kde som sa bavil so svojim spoluziakom(cast delegacie), co sme sa stretli takto nahodou po vyse 40 rokoch

RNG

issey, kazdy den by mali dostat novy tovar, kde bude dost probiotik a vzorka collostra.
Nutrolin je lepsi ako nic, ale su aj lepsie zmesy na Slovenskom trhu

issey

RNG a akurat som volala k tebe do obchodu BA a nemaju ani probitika, tak musim nieco dostupne u nas. Nasla som Nutrolin B - 1 kapsula obsahuje Lactobacillus sp. 4 x 1 000 000 a nejake vitaminy skup. B . Myslis, ze tieto budu stacit? Alebo treba nieco lepsie? Vdaka